Uždaryti

Netipiško mąstymo kodas. Gyvenkite pagal savo taisykles

-29%

Netipiško mąstymo kodas. Gyvenkite pagal savo taisykles

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Mijalba
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 336
ISBN ar kodas: 9786094690570
Pirkite dabar!
Internetu: 9,99 €
Knygyne*: 13,99 €
Sutaupote: 4,00 € (29%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Žmonės dažniausiai elgiasi pagal nusistovėjusias taisykles, nes viskas šiame pasaulyje remiasi įpročiais, išankstinėmis nuostatomis ir aplinkos sukurtomis sąlygomis. Tačiau jei atsakomybę už veiksmų rezultatus prisiimame patys, kodėl turėtume vadovautis kitų primestais apribojimais? Knyga „Netipiško mąstymo kodas. Gyvenkite pagal savo taisykles kviečia išeiti iš užburto rato ir pritaikyti aplinkinį pasaulį savo asmenybės poreikiams.

Daugelis socialinio gyvenimo taisyklių, padedančios priimti svarbiausius gyvenimo sprendimus, iš tiesų tėra iš kartos į kartą perduodamų apribojimų rinkinys. Jo galiojimo laikas seniai pasibaigęs ir jį sudarančios nuostatos yra pasenę, nebeaktualios ir dažniau kenkia nei padeda – jos trukdo susidūrus su sveikatos, meilės, seksualinio gyvenimo, auklėjimo ir kitais reikalais. Knygoje „Netipiško mąstymo kodas. Gyvenkite pagal savo taisykles“ verslininkas ir vizionierius Vishen Lakhiani pateikia būdą, kaip išeiti iš šio užburto rato ir kiekvienam susikurti individualaus elgesio taisykles. Jis kviečia permąstyti, ką Jums reiškia laimė, gyvenimo prasmė ir jo tikslas, sėkmė ir vadovautis gyvenime naujai sukurtomis sampratomis.

Jungdamas matematinio mąstymo, integralų teorijos, šiuolaikinio dvasingumo ir evoliucinės biologijos laimėjimus, Vishen Lakhiani kuria inovatyvią teoriją. Jos tikslas – padėti kiekvienam žmogui išlaisvinti savo kūrybingumą ir, perpratus pasaulio dėsnius, išnaudoti jį siekiant savo tikslų. Jo sukurta sistema pasinaudojo daugiau kaip 5 mln. pasaulio gyventojų. „Netipiško mąstymo kodas. Gyvenkite pagal savo taisykles“ – šmaikščiai parašyta knyga, kurią praturtina žymių žmonių mintys ir įžvalgos. Rengdamas ją, autorius daugiau nei 200 val. kalbėjosi su Elonu Musku, Richardu Bransonu, Peteriu Diamandis ir kitomis „gyvomis legendomis“ - jų patirtis atsispindi Lakhiani sukurtame metode.

Ši New York Times ir USA Today bestseleriu tapusi knyga nėra paprastas ir nuobodus tobulėjimo ir asmenybės ugdymo vadovėlis. Jos tikslas yra sugriauti nusistovėjusias normas – perskaitę ją, norėsite kitaip auginti savo vaikus, kitaip dirbi, kitaip leisti laisvalaikį, suprasite, kodėl būtina atrasti laiko dvasinėms praktikoms, ir tai nebūtinai bus tradicinė religija. Galbūt numosite ranka į turimą darbą ir leisitės į nuotykius - tapsite savo laiko šeimininku. Jei taip įvyks ir jums pavyks, Vishen Lukhiani jausis pasiekęs savo tikslą. Juk pagaliau viskas priklauso tik nuo mūsų pačių – knyga tėra tik kodas atrakinant beribių galimybių paslaptį.

Vizionieriaus sukurtas projektas „Mindvalley“ šiandien vienija daugiau nei tris milijonus žmonių, siekiančių plėsti žmogiškojo supratimo ir mokymosi galimybes. Tai – visiškai naujas požiūris į asmeninį tobulėjimą. Jo sukurta programa padeda išlaisvinti kūną, protą ir dvasią ir pasiekti penkis kartus geresnių rezultatų. Jis teigia, kad tai ne knyga – tai judėjimo, kuriuo siekiama pakeisti pasaulio švietimo sistemą, dalis.

Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms
David Bach
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
7,49 €
Maksimalus pasiekimas (naujas leidimas)
Brian Tracy
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
3,39 €
Talismanai ir amuletai
Maria Leondin
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
11,93 €
Garso tantra (su CD)
Jonathan Goldman, Andi Goldman
Internetu:
4,17 €
Knygyne*:
8,84 €
Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas
Simon Buxton
Internetu:
2,19 €
Knygyne*:
5,19 €
Šunys (MINI dovanų knygelė)
Helen Exley
Internetu:
3,39 €
Knygyne*:
5,49 €
Kelias į save
Saulius Urbonas
Internetu:
5,79 €
Knygyne*:
8,59 €
Burkite kristalais! Tegul akmenėliai atsako į Jūsų klausimus
Ronald L. Bonewitz
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
11,39 €
Vabi Sabi. Netobulas, tačiau laimingas
Christopher A. Weidner
Internetu:
4,39 €
Knygyne*:
9,59 €
Žodžiai apie tikrą draugystę. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
5,79 €