Uždaryti

Nuotaka, išrengta nuogai

-49%

Nuotaka, išrengta nuogai

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Obuolys
Išleidimo metai: 2014
Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
ISBN ar kodas: 9786094036729
Pirkite dabar!
Internetu: 3,99 €
Knygyne*: 7,82 €
Sutaupote: 3,83 € (49%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

"Nuotaka, išrengta nuogai" - brutaliai atvira, aistringa ir sąžininga knyga, kurią būtina perskaityti kiekvienai tikrai moteriai.

Keistomis aplinkybėmis dingsta moteris. Kompiuteryje lieka maištingas rankraštis apie jos seksualinio pabudimo kelią. Visiems, kas pažinojo dingusiąją, ji buvo tiesiog gera žmona: laiminga, atsidavusi, patenkinta. Bet dienoraštis atskleidžia tiesą apie kitokią moterį, kuri po vestuvių sužinojo šlykščią paslaptį.
Jai į rankas pakliuvo sena šeimos relikvija, karalienės Elžbietos laikų knygelė, kurioje drįstama atvirai vardyti, ko iš tikro trokšta moterys. Įkvėpta jos eilučių moteris pirmą kartą ragauja svaiginančio supratimo, ko pati nori ir kaip tą pasiekti. Lieka vienas klausimas: kaip ilgai pavyks gyventi dvigubą gyvenimą?

Nikki Gemmell (g. 1966 m.), aštuonių knygų, išleistų 22 kalbomis, autorė, Australijos ir britų spaudoje rašanti žurnalistė, romaną "Nuotaka, išrengta nuogai" išleido anonimiškai. Drąsus, originalus ir mąstyti provokuojantis romanas iškart tapo tarptautiniu bestseleriu. Išskirtinis pasakojimas antruoju asmeniu pelnė autorei „Jacko Keruaco su sijonu“ epitetą. Prancūzų literatūros žurnalas Lire įtraukė N. Gemmell į penkiasdešimties reikšmingiausių pasaulio rašytojų, labiausiai veikiančių XXI a. literatūrą, sąrašą.

Vertė Vaida Jėčienė
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Su mano kūnu
Nikki Gemmell
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
7,82 €
Skaistybė ir pinigai
Fransuaza Arman
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
5,99 €