Uždaryti

Pašaukimas - būti...: apie žmogiškosios būties prasmę

-31%

Pašaukimas - būti...: apie žmogiškosios būties prasmę

(11 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Inga Mari Ly
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 76
ISBN ar kodas: 9786094089756
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 4,99 €
Knygyne*: 7,19 €
Sutaupote: 2,20 € (31%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

"Pašaukimas - būti...: apie žmogiškosios būties prasmę" - tai kūrinys apie žmogiškosios būties prasmę krikščioniškojo gyvenimo kontekste. Savo mintis autorė skiria skaitytojui, sekuliariame pasaulyje ieškančiam dvasingumo, išliekančių vertybių, kuriam nesvetimi egzistenciniai klausimai, o ypač tiems, kurie eina savęs pažinimo ir apsisprendimo keliu. Sakydama apsisprendimo kelias, autorė pirmiausia turi omenyje tą pasiryžimą, sprendimą eiti gilaus, gyvo, tikro tikėjimo keliu.

Kūrinys "Pašaukimas - būti...: apie žmogiškosios būties prasmę" yra nevienalyčio eseistinio žanro – nuo publicistikos iki dienoraščio. Knygoje savitu rašymo stiliumi nagrinėjama trijų dieviškųjų dorybių dinamika (sintezė) žmogaus (krikščionio) gyvenime. Savotiška kūrinio ašimi yra laiškų pagrindu formuojamas dialogas, kurio metu vyksta diskusija religine-teologine tematika tarp atsivertusio ir neatsivertusio žmogaus. Visų pirma, knygoje kalbama apie tikėjimą, kuris ne savomis pastangomis susikurtas, bet gautas iš Dievo kaip dovana. Dovana – kurią nėra lengva išsaugoti... Taip pat yra nagrinėjama kančios tema. Tačiau kančios ne kaip bausmės, pasmerkimo, o veikiau kaip pašventinančios malonės, nes minėta kančia yra tikėjimo šviesoje. Iš esmės, pagrindinis kūrinio tikslas – parodyti įstabų, perkeičiantį Dievo veikimą žmoguje, koreguojantį pasaulėžiūrą, būties, tikrovės suvokimą, keičiantį jo santykius su kitais žmonėmis.

Šioje knygoje "Pašaukimas - būti...: apie žmogiškosios būties prasmę" apie dvasinių vertybių svarbą, apie kiekvieno pakrikštytojo pašaukimą būti krikščioniu, apie žmogiškosios būties prasmę ir ne tik tai autorė prabyla jautriai, šmaikščiai ir tikrai šiuolaikiškai.

Atsiliepimai

2018 m. lapkričio 09 d.
Povilas
Prasminga. Rekomenduoju perskaityti.
2018 m. gegužės 27 d.
Astute
Liepa, gal nespeliojam o padarom taip: susirandam kazkokiu budu autore ir pasikalbam su ja, manyciau viskas atsistos i savo vietas. Asmeniskai noreciau jos pasidomet ne apie knygos tema, o apie autores kasdienybe: ka ji veikia, kuo uzsiiima, ar turi seima, vaiku ir pan. Labiausiai noreciau pabendraut su ja asmeninem temom, nes knygos knygom , jas daug kas moka rasyt, netgi nusikalteliai, Henyte pvz, bet realu zmogu matome ne knygose, o gyvenime. Santykiai su artimiaisias, rupinimasis jais ir taip toliau. Tikejimas Dievu neatsiejamas su kasdieniniu gyvenimu, ir jei kas teigia kad yra tikintis o nekencia zmoniu, tas yra didelis melagis.
2018 m. sausio 07 d.
Liepa
Labai patiko. Net keista, kad kazkam sitos knygos nuotaika pasirode slogi. Priesingai, tai didziuli pozityva skleidziantis kurinys. Net sakyciau desimt balu uz sveika jumora. Jeigu sutikti su teiginiu, kad si knyga yra slogi, tai tuomet turbut reiktu teigti, kad ir G. Morkuno kuryba ar J. Ivanauskaites paskutine knyga irgi yra slogi ir nyki. Bet juk tai labai grazus, sviesus, silti kuriniai.
2017 m. spalio 22 d.
Asta
Nepatiko. Slogi nuotaika. Ar tai autore kazka fantazuoja, arba kazko nedasako iki galo. Net nesupratau apie koki pasaukima eina kalba. Jei zmogus tikiintis, jo pasaukimas myleti Dieva ir artima. Tai neatskiriamos dalys, jos eina kartu. Asmeniskai man visuomet idomu pamatyti tikinti zmogu realybeje, o ne skaitant ka jis raso. Pamatyt: kaip jis elgias su zmonem ir pan, o rasyt tekstus siaiis laikais daug kas moka.
2017 m. birželio 02 d.
Rokas
Sakyčiau visai neblogas kūrinys, tinkamas ir tikinčiam, ir netikinčiam, ieškančiam tikėjimo, o gal dėl kažkokių priežasčių jį praradusiam.
2017 m. gegužės 19 d.
skaitytoja
Visai neseniai perskaičiau šią knygą. Nors ir nelabai domiuosi religinio pobūdžio knygomis, bet šita kažkaip susigundžiau. Nesigailiu. Išties jautrus, viltingas kūrinys. Geras būdas stabtelėti ir susimąstyti... Rekomenduoju visiems, pavargusiems nuo šiandieninio skubėjimo ir chaoso.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Postmodernistinis sielų valymas, I dalis
Kostas Kaukas
Internetu:
2,49 €
Knygyne*:
2,99 €
Kodėl yra taip, kaip yra? Publicistika, eseistika ir beletristika
Jonas Mikelinskas
Internetu:
2,49 €
Knygyne*:
8,84 €
Savasties ieškojimas arba laiškai Amerikos lietuviams
Romualdas Grigas
Internetu:
1,79 €
Knygyne*:
2,49 €
Rekviem septyniems broliams. Sakmė apie dabartį
Kostas Kaukas
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
3,39 €
Tariamas iš tamsos
Vanda Juknaitė
Internetu:
4,29 €
Knygyne*:
8,59 €
Mano provincija
Stasys Tumėnas
Internetu:
4,60 €
Knygyne*:
5,18 €
Rūmas virš bedugnės
Laimantas Jonušys
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
9,19 €
Nebaigta sakmė
Šarūnas Laužadis
Internetu:
9,79 €
Knygyne*:
11,99 €
Tauta tarp kosmopolitų ir barbarų
Kazimieras Šiaulys
Internetu:
1,49 €
Knygyne*:
2,89 €
Netikras zuikis
Paulina Pukytė
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
5,99 €