Uždaryti

Proceso drama: dramos darbai. Pirma knyga

-72%

Proceso drama: dramos darbai. Pirma knyga

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Kronta
Išleidimo metai: 2006
Formatas: 21x21
Puslapių skaičius: 115
ISBN ar kodas: 9955-595-71-X

Anotacija

Proceso drama – tai vienas iš teatrinių metodų, kai žiūrovai ne tik įtraukiami – jie tampa pagrindiniais dramos plėtotojais, pagrindiniais veikėjais.

Knygoje "Proceso drama: dramos darbai. Pirma knyga" analizuojami praktinių dramos struktūrų kūrimas ir proceso dramos plėtojimas. Čia aptariami realūs ir efektyvūs metodai, kaip apmąstyti, vertinti ir įvertinti, kaip užtikrinti dramos raidą. Knygoje rasite šešias proceso dramas - išmėgintas praktiškai, jaudinančias, skirtas įvairaus amžiaus ir skirtingų gebėjimų mokiniams.

Allanas Ovvensas dirba Česterio universitete. Dramos ir teatro studijų katedroje, yra Jungtinės Karalystės pasižymėjusių mokytojų draugijos ir Nacionalinės mokytojų draugijos narys. Užsiimdamas šia veikla jis nuolatos gali praktiškai plėtoti dramą mokyklose, universitetuose, kalėjimuose ir bendruomenių centruose savo šalyje ir svetur.
Keithas Barberas dirba Kendalo (Kambrija) Lovver Queen Katherine mokykloje. Jis dėstė dramą įvairiose kaimo ir miesto vidurinėse mokyklose įvairaus amžiaus ir įvairių gabumų mokiniams, vadovavo Dramos mokytojų asociacijai. Šiuo metu kuruoja dramos dėstymo pradinėse mokyklose sritį.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis