Uždaryti

Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas

-66%

Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas

(19 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: forSmart
Išleidimo metai: 2013
Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 300
ISBN ar kodas: 9786099547442
KNYGOS NUGARĖLĖ
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 4,49 €
Knygyne*: 12,99 €
Sutaupote: 8,50 € (66%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

"Knyga "Protas turi širdį" gali padėti žmonėms siekti gilesnės žmogiškos pilnatvės. Svarbiausias jos bruožas - nuoširdus sąžiningumas, leidžiantis vertingas žinias pateikti drauge ir išmintingai, ir jautriai."
Hugh Prather'is, knygos "Užrašai Sau" autorius

Knyga "Protas turi širdį" - apie veiksmingą, bet švelnų būdą, kaip įveikti gyvenimo sunkumus. Įsiklausykite į pasakojimus žmonių, kurių gyvenimai pasikeitė, ir kurie puoselėtas svajones įgyvendino pasitelkdami savo pačių vidinę galią. Neurolingvistinis programavimas, arba NLP, yra mokslas, nagrinėjantis proto veiklą ir pateikiantis apčiuopiamų, kartais - tiesiog stulbinančių rezultatų. NLP siūlo veiksmingas priemones, galinčias padėti išspręsti įvairiausias problemas: atsikratyti žalingų įpročių, numalšinti jaučiamą kaltę, sielvartą, gėdą, scenos baimę ir fobijas, numesti svorio, tinkamai reaguoti į prievartą ir kritiką. NLP taip pat aptaria būdus, kaip padidinti pasitikėjimą savimi, pagerinti santykius su aplinkiniais, tapti labiau nepriklausomu, susikurti teigiamą motyvaciją, numalšinti alergijas maisto produktams ir paskatinti savaiminį gijimą.
Stabtelėkite ir neskubėdami peržvelkite Jus dominančio knygos skyriaus turinį. Kiekviename skyriuje aprašoma, ką išgyveno mūsų klientai ar seminarų dalyviai. Jei Jums įkyrėjo kasdienybės rutina ir norite šviesesnio požiūrio į gyvenimą, tuomet rankose laikote teisingą knygą.

Daktarė Connirae Andreas ir magistras Steve Andreas yra tarptautiniu mastu pripažinti NLP treneriai ir tyrinėtojai, žinomų knygų apie NLP autoriai, žymiausių šios srities veikalų redaktoriai (Richard Bandler "Using Your Brain for a CHANGE"; Richard Bandler, John Grinder, "Frogs into Princes", "Refr aming: Neuro-Linguistic Programming and the transformation of meaning" ir kt.). Su "NLP Comprehensive" organizacija jie rengia įvairius seminarus ir ruošia NLP sertifikatus suteikiančias programas, aktyviai dalyvauja kuriant naujus NLP modelius, toliau studijuoja žmonių, turinčių nepaprastų sugebėjimų, mąstymo procesus, kad galėtų sukurti naujų žmogaus sėkmės siekimo modelių. 

Vertė Kęstutis Šatkauskas

TURINYS

TURINYS

 Įvadas / 14
1 Kaip įveikti scenos baimę? / 16
2 Gebėjimas tarti paraidžiui / 24
3 Savivokos įtaka tarpusavio santykiams / 33
4 Kaip įveikti patirtą traumą? / 51
5 Ar įmanoma panaikinti alergines reakcijas? / 63
6 Kaip išradingai reaguoti į kritiką? / 74
7 Kova su fobijomis, prievartos patirtimi ir kitais praeities šešėliais / 86
8 Pozityvūs ketinimai / 107
9 Pozityvus auklėjimas / 126
10 Pagarbi saviraiška / 141
11 Sielvarto išgyvenimas / 161
12 Kaip sulieknėti: natūrali mitybos strategija / 176
13 Kaip išspręsti vidinį konfliktą?/ 191
14 Išsivadavimas iš gėdos ir kaltės / 201
15 Pozityvi motyvacija / 222
16 Sprendimų priėmimas / 237
17 Nelaimingi atsitikimai: gebėjimas tinkamai reaguoti / 252
18 Intymumas, saugumas ir smurtas / 261
19 Asmeninės laiko linijos / 270
20 Natūralus kūno sugebėjimas išgyti / 300
21 Žinojimas, ko norite / 335 
Pabaigos žodis / 347

ĮVADAS

ĮVADAS

Daktaro Bernie Siegelio bestseleris "Love, Medicine and Miracles" kilo iš jo patirties su nepaprastais pacientais, išgyvenusiais daug ilgiau, nei buvo tikėtasi, ar net visiškai išgijusiais nuo vadinamųjų "nepagydomų" ligų. Jis suprato, kaip kai kurie žmonės, pakeitę savo mastymą, įveikė mirtimi grasinusias negalias.
Panašiai vystėsi ir neurolingvistinis programavimas - tyrinėjant sąmonės procesus žmonių, gebančių ką nors daryti nepaprastai gerai arba visiškai išsivadavusių iš juos slėgusių sunkumų. Dauguma mūsų yra įpratę manyti, jog nepaprasti įgūdžiai yra įgimtų sugebėjimų, bruožų ar talentų pasekmė. NLP parodo, kad apie savo sugebėjimus galvodami kaip apie išmoktus įgūdžius, mes atveriame duris lengvesniam jų panaudojimui.
NLP sritis yra pagrįsta supratimu, kad mūsų patirtys kyla iš to, kaip savo protais ir kūnais matome, girdime ir jaučiame aplinką, - tai paprastai sujungiama ir pavadinama "mąstymu". Būtent dėl to vieną žmogų sukausto baimė vien pagalvojus apie viešąjį kalbėjimą ar pirmąjį pasimatymą, o štai kitą mintys apie tai įkvepia ir suteikia energijos.
Naujausi pasiekimai NLP srityje leido suprasti, kaip tiksliai ištirti žmogaus mąstymą, kad galėtume išsamiai įsigilinti į jo įgūdžius ir sugebėjimus. Kai mes tikrai išmokstame apie viską galvoti taip, kaip galvoja kiti, tuomet savaime pradedame panašiai jausti ir reaguoti. Gebėjimas ištirti savo mąstymą ir jausmus sunkumų keliančiose gyvenimo srityse mus įgalina rasti veiksmingus problemų sprendimo būdus.
Šioje knygoje jus "pasodiname į pirmąją eilę", kad galėtumėte stebėti, kaip NLP veikia žmones, ir kaip jų gyvenimai tampa geresni. Visi aprašyti žmonės - tai mūsų seminarų dalyviai arba privatūs klientai. Visi vardai ir identifikaciją įgalinanti informacija yra pakeisti.
Kiekvienu atveju pabrėžiame svarbiausius mūsų veiklos bruožus ir pateikiame kai kuriuos esminius tikslus ir metodus, kuriais grindžiame savo darbą, tačiau nesiekiame mokyti jūsų išsamiai. Nors ir skatiname gautomis žiniomis paremtus eksperimentus, mes taip pat prašome būti itin atsargiais ir kantriais tiek sau, tiek kitiems. NLP yra galingų metodų rinkinys, ir bet kas toks galingas gali būti panaudotas klaidingai. Jei nuspręsite, jog norite naudotis NLP metodais, mes jūsų primygtinai prašome išklausyti praktinį bandomąjį kursą.
Knygoje pateikiamais pavyzdžiais siekiame trijų pagrindinių tikslų. Pirmasis - skleisti vilties žinią, paremtą kitokiu požiūriu į įvairias problemas, kurias NLP metodais galima išspręsti greitai ir nesunkiai. Daugeliu atveju pokyčiai vyksta sunkiai ir lėtai tuomet, kai mes nežinome, ką darome.
Antrasis tikslas - supažindinti su įvairiomis intervencijomis, kurias naudojant galima pagerinti gyvenimo kokybę ir kitaip pažvelgti į užklupusius sunkumus.
Trečiasis tikslas - atskleisti, kaip veikia protas, bei išmokyti, kaip pasinaudoti šia informacija ir pakeisti savo mąstymą. Tegul gyvenimas teikia daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo!
 
- Steve'as ir Connirae Andreas

Atsiliepimai

2017 m. lapkričio 11 d.
audrius
Knyga apie tai, kaip suvaldyt save ir nukreipti reikiama linkme!
2017 m. gegužės 25 d.
Adomas
Knyga keičianti gyvenimą...
2017 m. kovo 03 d.
Vyliune
man ji nesiskaito,puse perskaiciau ir padejau,gal kada daskaitysiu...
2017 m. vasario 18 d.
Jolanta
Gera knyga! Aptariama kaip įveikti įvairias baimes
2017 m. vasario 12 d.
Mindaugas
Nuostabi ir labai stipri knyga. Perskaitęs šią knygą suvoki, kad mes neišnaudojame daugybės savo galimybių...
2017 m. vasario 06 d.
Skaičiau
Kažkas panašaus į magiją, raganystę. Nepatikima, ir pavojinga.
2017 m. sausio 26 d.
adomas
Rimta teigiamų pokyčių technologijos knyga
2016 m. rugsėjo 17 d.
idomu ar nebus kazkas panasaus,kaip geros nuotakos vadovas?
nes ten taip pat rasoma kaip iveikti ne tik depresija,bet ir visokias baimes...su ivairiais uzdaviniais ir darbu su savimi.
2016 m. rugpjūčio 03 d.
Rolas
tikrai gera knyga kuria verta tureti. galima skaityti ne karta.
2016 m. liepos 31 d.
Mingailė
Pirkau šią knygą, kai dar kainavo apie 10 eurų, tikrai nesigailiu, nuostabi savipagalbos knyga. Dabar perku dovanų
2016 m. kovo 19 d.
Tadas
Superinė knyga!
2016 m. vasario 09 d.
Paulius
Tai yra geriausia NLP knyga iš tų kurios išleistos lietuvių kalba. "Prarijau" per kelias dienas, tikrai verta įsigyti. Gražiai praeina per visas forbijas, nepilnavertiškumo kompleksus ir t.t.
2016 m. vasario 03 d.
Gintarė
Labai gera knyga, malonu skaityti ir keisti save žingsnis po žingsnio
2014 m. lapkričio 23 d.
Lukas
Labai gera knyga! Aišku nereikia tikėtis, kad knyga tave pakeis be paties pastangų, tačiau gairės nubrėžtos aiškiai! Rekomenduoju įsigyti...
2014 m. balandžio 20 d.
Rasa
Šlamštas. Neverta daugiau nei 10 litų.
2014 m. vasario 10 d.
Mindaugas
Tik ka baigiau. Vertinu labai gerai. Sakyciau, nusipelne kieto virselio. Visgi klasika (originalas isleistas 1989 m.)

Minusas - vietomis sunkokai skaitosi del itin ilgu sakiniu, yra siek tiek smulkiu klaideliu.


(visgis --> toki klausima reiktu uzduoti nlp specialistams, kurie tuo uzsiima. Kaip skaitytojas, radau naudingu dalyku/patarimu. Kai kurie netgi yra (savaime) suveike praeityje, kai dar nezinojau kad yra toks dalykas NLP.
2014 m. sausio 16 d.
visgis
Ar kas nors skaitėt? kaži ar jau taip paprasta perprogramuoti žmogų? nelabai man tas NLP...
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Lietuvos gamta. Saugomos teritorijos
Romualdas Barauskas, Rūta Baškytė, Mindaugas Kirstukas ir kiti
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
10,39 €
Šikšnosparniai Lietuvoje ir jų apsauga
Kazimieras Baranauskas
Internetu:
2,86 €
Knygyne*:
4,19 €
Sistemų teorija ir geografija
Rimantas Krupickas
Internetu:
1,49 €
Knygyne*:
2,19 €