Uždaryti

PirmasAutorių rodyklėSaiva
Saiva

-55%

Saiva

(69 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Svajonių knygos
Išleidimo metai: 2015
Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 288
ISBN ar kodas: 9786094069604

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais!

Anotacija

Romanas "Saiva" - knygų serijos "Katė" romantinis trileris - tai įtampa, pavojai, gėsmės nuojauta, neatsakyti klausimai ir... meilė.

Dingsta Saivos sesuo. Mergina nusprendžia nesėdėti rankų sudėjusi – ji pati ieškos Ingos. Paskutinį kartą ją matė naktiniame klube, nepažįstamo vyro glėbyje.
Pasikliaudama beveik vien nuojauta Saiva netrukus atsiduria pavojingų nusikaltėlių draugijoje. Ji turi veikti greitai, be jokio plano, tačiau panikuoti nėra laiko. Net supratusi, kad seserį prekeiviai žmonėmis greičiausiai išvežė į užsienį, Saiva stengiasi nepasiduoti paralyžiuojančiai baimei. Tačiau nė nenumano, į kokių įvykių sūkurį papuolė.
Kas galėtų patikėti, jog vienas iš nusikaltėlių, mažakalbis rimtuolis Ignas, surizikuos ištiesti jai pagalbos ranką... ir įsižiebs aistra?

Puikiai skaitytojų įvertintų romantinių trilerių "Dvigubas žaidimas" ir "Šviesa lange" autorė.

Atsiliepimai

2015 m. rugsėjo 08 d.
Algina
Dėkoju už suteiktą malonumą perskaityti dar vieną intriguojančią istoriją. Ši knyga patvirtina, kad Andrėja labai sutvirtėjus ir ruošiasi šuoliui. Laukiu su viltimi ir gera nuojauta, linkiu didelės sėkmės ir labai džiaugiuosi. Ačių, kad esi ryški ir išskirtinė.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis