Uždaryti

Skolinta iliuzija

Skolinta iliuzija

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Didakta
Išleidimo metai: 2019
Formatas: 12x20, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 176
ISBN ar kodas: 9786094421372
Pirkite dabar!
Internetu: 8,99 €
Knygyne*: 10,69 €
Sutaupote: 1,70 € (16%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Knygoje „Skolinta iliuzija“ pasakojama apie pagrindinius kiekvieno žmogaus gyvenimo klausimus ir abejones. Per knygos veikėjų istorijas ir patirtis autorės veda skaitytoją į vis aiškesnį suvokimą, kaip nustoti gyventi iliuzijose – tiek savo, tiek skolintose.

Abi knygos „Skolinta iliuzija“ autorės kasdien susiduria su žmonių emocijomis ir išgyvenimais.  Kamila Golod yra koučingo specialistė, dažnai konsultuojanti žmones emocinės sveikatos klausimais, o Daiva Žukauskienė – geštalto terapeutė, vedanti tiek grupines, tiek individualias praktikas.

Knyga „Skolinta iliuzija“ – tai psichologinis romanas, kurį taip pat galima skaityti ir kaip psichologinių straipsnių rinkinį. Čia pateikiama daug realių istorijų, pasakojimų, kuriuos autorės išgirdo konsultacijų metu. Tai istorijos, kuriose nesunku atpažinti save – savo išgyvenimus, baimes, džiaugsmus, rūpesčius. Nes, nepaisant žmonių skirtumų, visų mūsų viduje glūdi tas pats laimės ir gerovės poreikis.

Knygoje „Skolinta iliuzija“ du psichoterapeutai Amelija ir Alanas susiduria supatirtimis, kurios būdingos daugeliui žmonių. Čia aptariamos tokios temos kaip meilė sau, santykiai su kitais žmonėmis, depresija, stresas, savęs pažinimas ir priėmimas.

Subtiliai ir pagauliai papasakotos istorijos atvers akis ir įkvėps ieškoti išeities iš iliuzijų pasaulio, kuriame dažnai gyvename. Dažnai susitelkdami į klaidingus įsivaizdavimus apie kitų žmonių gyvenimus, prarandame sveiką nuovoką ir nustojame eiti savo keliu. Kaip jį vėl rasti? Kaip atrasti savo asmeninę gyvenimo prasmę ir laimę, pajusti savo gyvenimo skonį? Knyga „Skolinta iliuzija“  suteikia galimybę pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies ir rasti jėgų bei ryžto pokyčiams.

Kamila Golod – ICF koučingo specialistė, „Gerų emocijų namų“ įkūrėja ir knygos „Drąsa būti savimi“ autorė. Kamila konsultuoja žmones, veda individualias koučingo sesijas, dažnai yra kviečiama kalbėti įvairiuose seminaruose ar konferencijose. Ji įsitikinusi, kad „kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo autorius, galintis atrasti autentišką gyvenimo skonį, pajusti džiaugsmą teikiantį gyvenimo tempą, pasiekti užsibrėžtų tikslų, būnant harmonijoje su savimi, bei kitais.“

Daiva Žukauskienė – sertifikuota geštalto terapeutė, psichikos sveikatos specialistė, pedagogė. Ji dirba su grupėmis ir užsiima individualia geštalto praktika, taip pat domisi biblioterapija. Dažnai skaito paskaitas apie emocinį intelektą, emocinę sveikatą ir visuomenės sveikatinimą. Emocinio intelekto moko ir vaikus.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
7 žingsniai emocinio intelekto link
P. E. Merlevede, D. Bridouxs, R. Vandamme
Internetu:
12,27 €
Knygyne*:
13,64 €
Meilės psichologija
Justinas Pikūnas
Internetu:
4,69 €
Knygyne*:
5,99 €
Nusprendžiau senti laimingai. Kaip sutelkti savo gyvybinę energiją
Claudine Badey-Rodriguez
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
11,99 €
Gydymas Šopenhaueriu
Irvin D. Yalom
Internetu:
8,29 €
Knygyne*:
9,99 €
Girtuoklio klydinėjimas. Kaip atsitiktinumai valdo mūsų gyvenimą
Leonard Mlodinow, Stephen Hawking
Internetu:
9,59 €
Knygyne*:
12,49 €
Tyla. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs
Susan Cain
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
14,99 €
Mūsų vidiniai konfliktai (serija "academia")
Karen Horney
Internetu:
6,39 €
Knygyne*:
7,19 €
Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija
David D. Burns
Internetu:
11,49 €
Knygyne*:
15,49 €
Psichoterapija – tai ne tai, ko jūs tikitės
Oleg Valerjevič Lukjanov
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
6,99 €
Gundymas - dieviškas ginklas
Willy Pasini
Internetu:
4,49 €
Knygyne*:
5,39 €