Uždaryti

Šliumpis Pumpis, vėlyvasis maumas

-21%

Šliumpis Pumpis, vėlyvasis maumas

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Baltos lankos
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 20x23, kieti viiršeliai
Puslapių skaičius: 80
ISBN ar kodas: 9786094791338
PAVARTYTI KNYGĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 7,99 €
Knygyne*: 9,99 €
Sutaupote: 2,00 € (21%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

1983 m. Jungtinių Valstijų prezidentas Ronaldas Reaganas žiūrėjo filmą „Karo žaidimai“. Jame rodoma, kaip paauglys netyčia „nulaužia“ Pentagono kompiuterines sistemas. Kai Reaganas aukščiausio rango generolo paklausė, ar toks scenarijus įmanomas, išgirdo teigiamą atsakymą. Sakoma, kad taip pirmą kartą aukščiausiu politiniu lygmeniu susirūpinta kibernetiniu saugumu. Frank Kaplan knygoje „Kiberkarai“ leidžiasi gilyn slapčiausiais Nacionalinės Saugumo Agentūros (NSA) ir Pentagono koridoriais, kad papasakotų skaitytojams įtraukiančią istoriją, kaip atsirado nauja ir šiandien kaip niekad aktuali karybos rūšis – kibernetinis karas.

Kibernetinis karas dažnam atrodo kaip mokslinės fantastikos istorija. Tai veiksmai elektroninėje erdvėje, kuriais siekiama pakirsti informacinių sistemų darbą, svarbių infrastruktūrų veikimą ar pavogti valstybės paslaptis. Dėl globalaus interneto tinklo, kiekvienas esame pažeidžiamas – gali būti sutrikdyta ligoninių veikla, nutrūkti elektros tiekimas, galiausiai, galime tapti nepajėgūs net įsigyti maisto produktų. Nuo stambiausių energetikos objektų iki propagandos sklaidos – kibernetinio karo taktikos apima nepaprastai platų veiksmų ir objektų diapazoną.

„Kiberkarai“ analizuoja pastarųjų kelių dešimtmečių konfliktus, kuriuose buvo naudojamos kibernetinės priemonės. Fred Kaplan supažindina mus su slaptais JAV kariuomenės ir saugumo būriais, atsakingais už šį nematomą frontą. Jis analizuoja, kaip buvo priimami vieni ar kiti sprendimai Baltuosiuose rūmuose, pristato pareigūnus, politikos formuotojus, mokslininkus ir šnipus, kūrusius inovatyvų ateities karybos būdą.

Žurnalistas Frank Kaplan, rinkdamas medžiagą knygai, kalbėjosi su daugiau nei 100 šios istorijos dalyvių – nuo aukščiausių Vyriausybės sekretorių, generolų, admirolų ir buvusių NSA direktorių iki vidurinės grandies pareigūnų, analitikų ir technologijų ekspertų. „Kiberkarai“ yra kruopšti ataskaita apie mažai žinomą istorijos epizodą.

Knygos autorius Frank Kaplan – amerikiečių žurnalistas, rašantis užsienio politikos ir tarptautinių santykių temomis. Baigęs politikos mokslų doktorantūrą prestižiniame Masačusetso technologijos institute, dirbo kongresmeno Les Aspino patarėju užsienio ir gynybos politikos klausimais. Jis prisidėjo prie specialaus Boston Globe numerio, skirto JAV ir Sovietų Sąjungos ginklavimosi varžyboms, kuris buvo įvertintas Pulitzerio premija. Autoriaus tekstus publikavo The New York Times, The Atlantic, The New Yorker ir Scientific American. „Kiberkarai“ – šeštoji Frank Kaplan knyga.

„Istorija, kuri leidžia pažvelgti į vyriausybės pastangas efektyviai suvaldyti nacionalinio saugumo grėsmes, kylančias dėl atvirėjančio globalaus komunikacijų tinklo. „Kiberkarai“ įtraukia ir nuolat stebina.“
The New York Times

„Kaplanas – vienas iš geriausių Amerikos autorių, rašančių nacionalinio saugumo klausimais. Jo kibernetinio karo aprašymai šokiruojantys, bet įtraukiantys ir nuodugniai ištirti.“
Edward Lucas

„Nelengva sukurti įtraukiančią knygą apie kibernetinį karą, tačiau Kaplanas, Slate skiltininkas nacionalinio saugumo klausimais, atliko pagarbos vertą žygdarbį. „Kiberkarai“ – sklandus pasakojimas apie tai, kaip JAV tapo kibernetine supergalybe.“
Foreign Affairs

Iš anglų kalbos vertė Rokas Mikutis
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Drambliai nematomi
Susan Kreller
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
10,59 €
Vilkiukas giliai giliai jūroje
Marijka Lugovik
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
6,79 €
Spurgos ir karis
Kristin Steinsdottir
Internetu:
3,79 €
Knygyne*:
5,49 €
Angelas Vakarų rajone
Kristin Steinsdottir
Internetu:
5,90 €
Knygyne*:
8,59 €
Haris Poteris ir mirties relikvijos. 7 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
15,69 €
Nevykėlio dienoraštis 1. Grego Heflio žurnalas su karikatūromis
Jeff Kinney
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
7,29 €
Nevykėlio dienoraštis 2. Sąlygas diktuoja Rodrikas
Jeff Kinney
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
7,49 €
Mėlynosios planetos istorija
Andri Snaer Magnason
Internetu:
7,89 €
Knygyne*:
10,69 €
Nevykėlio dienoraštis 3. Paskutinis lašas
Jeff Kinney
Internetu:
5,50 €
Knygyne*:
5,99 €
Bebenčiukas ir kvailutė
Kostas Kubilinskas
Internetu:
2,49 €
Knygyne*:
4,99 €