Uždaryti

Spalvotas sniegas (Romantika)

Spalvotas sniegas (Romantika)

(31 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Išleidimo metai: 2009
Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 190
ISBN ar kodas: 9786094060144

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais!

Anotacija

"Irtis gyvenimo labirintais kartais būna be galo sunku.
"Spalvotas sniegas" - tikra istorija, jos herojė stengiasi žūtbūt išlikti. Merginos kelyje apstu melo ir išdavysčių, bet jai padeda tikėjimas, viltis ir meilė. Kviečiu kartu su Snieguole pereiti kvapą gniaužiantį jos gyvenimo labirintą."

Andrėja

Advokatas Dainius ir nusikalstamo pasaulio atstovas Šarūnas - broliai. Keistai susiklosčius aplinkybėms jie abu pamilsta tą pačią merginą.
Vaikų globos namuose užaugusi Snieguolė desperatiškai stengiasi pabėgti nuo savo praeities, bet širdį slegia nežinia. Kas jos tėvai? Kodėl motina ją paliko? O nelegalių linksmybių namų šeimininkė ponia Vitali net nenujaučia, kas toji mergina, kurią ji taip trokšta įkurdinti savo nuodėmių lizdelyje.

Atsiliepimai

2012 m. rugpjūčio 16 d.
skaitytoja
Puiki lengvai skaitoma intriguojanti knyga
2012 m. gegužės 25 d.
Augustė
Ech, juk neįvertinau... Žodžiu - puiki knyga. Ačiū autorei.
2012 m. gegužės 25 d.
Augustė
Radau šią knygelę pas draugę. Man labai patiko. nepaprastai. Jau senokai perskaičiau, bet galvoje iki šiol sklando minčių nuotrupos...
2010 m. gruodžio 06 d.
Inga
Super. Net komentuoti nieko nereikia. Labai patiko. Tiesiog labai.Ieškau dar tokių knygų,šios autorės,bet...nematau.Gal žinot?
2010 m. spalio 24 d.
...
palei tokia knygą būtų galima ir seriala sukurti ir visi žiūrėtų prilipę... SUPERINĖ KNYGA
2010 m. spalio 24 d.
Sandra
Super!!! O cia tai knyga! Fantastika! labai patiko. Nerealu.
2010 m. spalio 19 d.
Brigita
Labai patiko, nerealu. Galvojau, kad nieko gero palyginti su kitu lietuvišku romanu, iš \"Svajonių knygų\", bet pakeičiau nuomonę. Labai patiko :).
2010 m. spalio 11 d.
Inga
Ant pirštų galiu suskaičiuoto tokias knygas,kaip ši.Labai patiko. Tiesiog gyvenau Snieguolės jausmais.Viskas taip tikra...tiesiog apčiuopiama...Apie ašaras nekalbu-su raudona nosimi atsisakiau eiti į pasimatymą...
2010 m. rugsėjo 29 d.
Agnė
Draugė davė paskaityti.Blioviau tikra to žodžio prasme.Man labai labai patiko.Tai vienintelė šios autorės knyga?Gal yra dar jos romanų???
2010 m. rugsėjo 07 d.
jurate
Pripažinsiu, skaičiau su tam tikru nusistatymu. Perskaičiusi pora puslapiu įdėjau skelbimą, kad parduodu, bet perskaičiusi du skyrius skelbimą- išėmiau. Na stilius grynai lietuviškas, bet jausmai nuoširdūs, meile atrodo tokia neįtikėtina, bet pagalvoji, kad juk ir taip būna :) Tai mano antroji knyga kuri privertė nubraukti ašarą... Verkiau vien dėl vaikino atsidavimo merginai... Nelaimės scena aprašyta gana tikroviškai, kad net pagalvoji, kad matai :)
2010 m. balandžio 10 d.
Aldute
Poilsiui,maloniam laiko praleidimui-tai puiki knygute.Labai patiko.
2010 m. kovo 26 d.
xxx
Puikumėlis.Nesenai perskaiciau net keturis uzsienio romaniukus. Nei vienas neprilygo \"spalvotM SNIEGUI\". Puiku.Aciu.Lauksiu kitu autores kuriniu.
2010 m. sausio 01 d.
skaitytoja
skaiciau dar rankrasti sios knygos, kai dar nebuvo vilciu ja isleisti...skaiciau ne karta....ir vis verkiau...jaudinanti istorija...daznai atsimenu sia knyga..ir tikrais su malonumu perskaityciau gal jau koki 5 karta:)
2009 m. spalio 12 d.
Irena
Nors man ir 56-ri,taciau knyga priverte pasijusti jauna. Man labai patiko istorija-ji isuko i veiksmo verpeta ir laike iki pat pabaigos...
2009 m. rugsėjo 24 d.
Gitana
Gera,šilta ir miela knygelė. Perskaičiau su dideliu malonumu ir tiesiog vienu prisėdimu. Ačiu autorei. Lauksiu kitų jos kūrinių.
2009 m. rugsėjo 06 d.
Nulaužta šakelė
Teko studijuoti literatūrą, tad drįstu reikšti objektyvią nuomonę. Taip, tekstą lengvą skaityti itin paprasta, tad nenuostabu, kad eiliniam skaitytojui lengva pasinerti į fabulos eigą, likti nustebusiam. Gaila, bet tiesa ta, kad žodynas skurdokas, susidaro įspūdis, jog jį vos ne vos praplėtė tik redaktorius.
2009 m. liepos 23 d.
InGUCCI
pati šios knygos neskaičiau , bet draugė sakė , kad romanas ištiesų nuostabus . Patare ji man jį paskaityti . Bet veliau persigalvojo , ir pasakė , kad geriau nereik , nes jis tikrai sugraudina . Nu ką . . . Teks traukt į knigyną pirkti šia knygą .;)
2009 m. liepos 15 d.
Daina
Perskaiciau su dideliu malonumu. Vyras pyko, bet skaiciau iki 4 val.ryto!Negalejau atsitraukti. Daugiau tokiu knygu!!!
2009 m. liepos 02 d.
Jurga
Labai mėgstu skaityti, tačiau nepuolu prie bet kurios pirmos pasitaikiusios po ranka knygos.\"Spalvotas sniegas\" nustebino.Teko skaiyti Lietuviu rašytoju romanų, tačiau nebuvau labai sužavėta.Tad ir dabar paėmiau šią knygelę su tam tikru išankstiniu nusistatymu.Ir buvau labai nustebinta - siužeto paprastumas, kuris stipriai įtraukė į knygos veiksmą, herojų charakteriai...Sklandžiai ir nuosekliai išlietos mintys ant popieriaus. Viskas taip tikra, artima... Persikeli į herojų jausmų pasaulį ir tars
2009 m. birželio 24 d.
Kristina
jaudinanti istorija,labai patiko
2009 m. birželio 23 d.
Karina
Su dideliu malonumu perskaiciau. Labai patiko.
2009 m. birželio 09 d.
Indre
O man nepatiko, nelabai risasi veiksmas, mintys sokineja.
2009 m. birželio 04 d.
Stasė
Tikrai puiki knyga. Lauksiu daugiau. Tikiuosi, kad jų bus.
2009 m. birželio 01 d.
Laima
Pirkdama gailejau pinigu, bet dabar dziaugiuosi, kad ryzausi. Apsiverkiau skaitydama. taip nuosirdziai parasyta. Pritariu Daivai, kai kurie uzsienio romanai nublanksta pries si.
2009 m. gegužės 30 d.
Inga
Man irgi labai patiko. Viskas taip artima, pažįsta, čia Lietuvoje.
2009 m. gegužės 30 d.
Jonas
Gera, miela knygelė. Paprasta, bet intriguoja, įdomu skaityti. Gerai, kad ir Lietuvos autoriai, pagaliau randa savo nišą.
2009 m. gegužės 29 d.
Daiva
Labai, labai patiko. Super. Skaitai ir negali atsitraukti. Žymiai geresnis už daugelį užsienio rašytojų. Gal, kad galime skaityti orginalo kalba. Patikėkit, jausmus išreikšti žodžiais yra labai nelengva, o ši istorija tiesiog pulsuoja jausmais...
2009 m. gegužės 15 d.
Jolita
O man nepatiko, galbut cia pirmas lietuviskas blynas svajoniu romanuose, bet nepatiko, skaitai ir norisi mesti kuo toliau, per daug leksta ir sausa knyga
2009 m. gegužės 13 d.
Ruta
Labai patiko. Jau senai skaiciau knyga, kuria paemusi i rankas nenoretum paleisti. Negalejau atsitraukti, kol neatverciau paskutinio puslapio. Paprasta, grazu, idomu. Man labai patiko.
2009 m. gegužės 07 d.
Gina
Super! Jau seniai laukiau gero lietuvisko romano. Labai labai patiko, netiketas siuzetas, tiesiog suzavejo pagrindiniai herojai.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Liepa Juodkalnijoje
Andrėja
Internetu:
1,49 €
Knygyne*:
4,59 €