Uždaryti

Stambulo pavainikė

Stambulo pavainikė

(1 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Tyto alba
Išleidimo metai: 2010
Formatas: kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 384
ISBN ar kodas: 9789986167723

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!

Anotacija

Armanuš Čakmakčian - amerikietės ir armėno, kurio šeima emigravo iš Turkijos, dukra. Gyvena su mama Arizonoje, kartais pas armėnus senelius San Fransiske. Asja Kazandži - turkė, gyvenanti su mama, trim jos seserimis, senele ir prosenele. Pamišusių moterų šeimynėlė, tėvas nežinomas. Stambulietė. Turkai, armėnai ir amerikiečiai, dvi jaunos merginos, dvi šeimos. Gražuolė intelektualė Armanuš, ieškanti savo šaknų turkų ir armėnų istorijoje, ir užsispyrusi keistuolė Asja, nenorinti nieko žinoti apie praeitį, susiduria kaktomuša Stambule. Ar išsipainios suraizgytų likimų kamuolys, nubloškęs Armanuš senelius į Ameriką? Ar paaiškės, kaip tvirtai istorijos lūžiai draugėn susiejo abi merginas? Galiausiai - ar išaiškės Asjos kilmės paslaptis?
"Stambulo pavainikė" - romanas apie paslaptis, likimą, jaunystę ir istoriją. Intriguojanti turkiškumo ir kosmopolitizmo dermė, vakarietiškos ir rytietiškos kultūrų konfliktas ir dar daugybė visko, kas gali nutikti tik Stambule.

Recenzija

Recenzijos autorius: Mindaugas Peleckis, www.mpeleckis.eu
Elif Shafak (g. 1971) – žymiausia ir populiariausia jaunesniosios kartos turkų rašytoja, dvylikos knygų autorė, dėstanti politologiją ir sociologiją Turkijoje ir JAV. Kontroversiška, aistringa jos proza pakerėjo daugybę viso pasaulio skaitytojų, jos kūriniai išversti į daugiau nei dvidešimt kalbų. Gimusi Ispanijoje, Elif Shafak į Turkiją grįžo tik sulaukusi paauglystės, tačiau gilus ryšys su turkų kultūra, tradicijomis ir istorija juntamas kiekviename jos kūrinyje.

Osmanų istorija, Islamo mistika ir šiandieninių turkų tapatybės paieškos – pagrindinės rašytoją dominančios temos. Autorė – savotiška kosmopolitė, rašanti ir angliškai, ir turkiškai.

„Stambulo pavainikė“ – dešimta autorės knyga, kurią vieni Turkijoje garbino, kiti - naikino. Tai įtampos kupina istorija ir kartu gyvas, spalvingas šiuolaikinės Turkijos portretas. Armanuš Čakmakčian – amerikietės ir armėno, kurio šeima emigravo iš Turkijos, dukra. Gyvena su mama Arizonoje, kartais pas armėnus senelius San Fransiske. Asja Kazandži – turkė, gyvenanti su mama, trim jos seserimis, senele ir prosenele. Pamišusių moterų šeimynėlė, tėvas nežinomas. Stambulietė. Turkai, armėnai ir amerikiečiai, dvi jaunos merginos, dvi šeimos. Gražuolė intelektualė Armanuš, ieškanti savo šaknų turkų ir armėnų istorijoje, ir užsispyrusi keistuolė Asja, nenorinti nieko žinoti apie praeitį, susiduria kaktomuša Stambule. Ar išsipainios suraizgytų likimų kamuolys, nubloškęs Armanuš senelius į Ameriką? Ar paaiškės, kaip tvirtai istorijos lūžiai draugėn susiejo abi merginas? Galiausiai – ar išaiškės Asjos kilmės paslaptis?

„Stambulo pavainikė“ – romanas apie paslaptis, likimą, jaunystę ir istoriją. Intriguojanti turkiškumo ir kosmopolitizmo dermė, vakarietiškos ir rytietiškos kultūrų konfliktas ir dar daugybė visko, kas gali nutikti tik Stambule.

„Gyvenimas – tai sutapimų virtinė, nors kartais prireikia džinų pagalbos, kad tai suvoktum“ (p. 381).

Skaityti daugiau Suskleisti

Atsiliepimai

2011 m. rugpjūčio 18 d.
nijolė
labai patinka, stilius labai geras
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Keturiasdešimt meilės taisyklių
Elif Shafak
Internetu:
9,49 €
Knygyne*:
12,29 €
Ledinukų rūmai
Elif Shafak
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
13,99 €
Mečetė sultono dukteriai
Elif Shafak
Internetu:
11,99 €
Knygyne*:
15,29 €
Trys Ievos dukterys
Elif Shafak
Internetu:
11,99 €
Knygyne*:
15,99 €
Meilė
Dino Buzzati
Internetu:
7,99 €
Knygyne*:
8,99 €
Agnesė
Peter Stamm
Internetu:
2,79 €
Knygyne*:
3,99 €
Dzenas ir motociklo priežiūros menas
Robert M. Pirsig
Internetu:
7,79 €
Knygyne*:
9,78 €
Raudona žolė
Boris Vian
Internetu:
2,89 €
Knygyne*:
8,99 €
Suvedžiotojo debiutas
Nicolas Rey
Internetu:
2,89 €
Knygyne*:
9,79 €
Rudenėjant
Ph. Besson
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
9,79 €