Uždaryti

Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą

-36%

Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą

(18 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: forSmart
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 191
ISBN ar kodas: 9786098194029
KITAS KNYGOS VIRŠELIS
ORIGINALUS KNYGOS VIRŠELIS
Pirkite dabar!
Internetu: 7,09 €
Knygyne*: 10,99 €
Sutaupote: 3,90 € (36%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Originalus knygos pavadinimas: "The Subtle Art of Not Giving a F*ck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life".

Šiame mūsų kartos savigalbos vadove tinklaraštininkas-superžvaigždė mums parodo, kad gebėjimo būti laimingam esmė – liautis stengtis būti nuolat pozityviam, ir vietoj to stengtis geriau spręsti problemas.

Dešimtmečius mums vis buvo sakoma, kad pozityvus mąstymas yra raktas į laimingą ir turiningą gyvenimą. Tačiau tos dienos baigėsi. „Velniop pozityvumą, – sako Markas Mansonas. – Būkime atviri – kartais reikalai būna sumauti ir turime su tuo susitaikyti.“ Kelerius pastaruosius metus Mansonas savo itin populiariame tinklaraštyje sklaidė mūsų iliuzines viltis, susijusias su savivaizdžiu ir pasauliu. Dabar savo negailestinga išmintimi jis dalijasi šioje novatoriškoje knygoje "Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto: kitoks požiūris į gerą gyvenimą | The Subtle Art of Not Giving a F*ck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life".

Mansonas savo argumentus pateikia pasitelkdamas tiek akademinius tyrimus, tiek taiklius juokelius, kad gyvenimas pagerės ne išmokus iš citrinų pasidaryti limonadą, o išmokus jas geriau virškinti. Žmonės netobuli ir riboti. Anot Mansono, ne visi gali būti išskirtiniai – visuomenėje yra ir laimėjusiųjų, ir pralaimėjusiųjų; tai ne visai teisinga ir tai – ne mūsų kaltė. Rašytojas pataria mums susipažinti su savo trūkumais ir su jais susitaikyti. Jo teigimu, tai yra tikrasis galios šaltinis. Kai tik pripažįstame savo baimes, klaidas ir abejones, kai liaujamės bėgti nuo skausmingos tiesos, jos vengti ir stojame su ja į akistatą, randame drąsos ir pasitikėjimo savimi, kurio taip desperatiškai siekiame.

Gyvenime turime ribotą skaičių dalykų, dėl kurių galime triznoti. Todėl turi išmintingai rinktis, dėl ko verta rūpintis.“ Mansono atviros, tikros ir linksmos istorijos, pagyvintos nešvankiu, šiurkščiu humoru, supurto ir pažadina. Ši knyga – tarsi pliaukštelėjimas per veidą, priverčiantis kiekvieną pabusti ir pradėti gyventi pilnatviškesnį ir žemiškesnį gyvenimą.

"Tvirtybę, laimę ir laisvę suteikia žinojimas, kuo rūpintis, o svarbiausia – kuo nesirūpinti. Tai meistriškai parašyta filosofinė ir praktinė knyga, suteiksianti skaitytojams išminties būtent tai padaryti."
Ryan Holiday, „New York Times“ bestselerių „The Obstacle Is the Way“ ir „Ego Is the Enemy“ autorius

"Visų kitų knygų priešingybė. Nesistenk. Pasiduok. Klysk. Nuleisk kartelę. Nebetikėk savim. Paisyk savo skausmo. Ak, ir pribaik save. Kiekvienas teiginys įžvalgus, teisingas, naudingas ir veikia kur kas galingiau nei įprastas pozityvumas. Glausta, bet nepaprastai gili knyga. Perskaičiau per naktį, o dabar vėl būtina ją perskaityti."
Derek Sivers, „CD Baby“ įkūrėjas ir knygos „Anything You Want: 40 Lessons for a New Kind of Entrepreneur“ autorius

"Markas geba rasti giliai slypinčias stulbinančias, tuo pat metu lyg ir logikai prieštaraujančias įžvalgas apie gyvenimo sunkumus. Dėl to jis yra vienas mėgstamiausių mano rašytojų, o ši knyga kol kas geriausias jo darbas."
Matt Kepnes, „New York Times“ bestselerio „How to Travel the World on $50 a Day: Travel Cheaper, Longer, Smarter“ autorius

"Ši knyga tarsi būtinas geriausio draugo pliaukštelėjimas per veidą: šmaikšti, vulgari ir tikrai verčianti susimąstyti. Skaityk tik tuo atveju, jei ryšies atmesti visus pasiteisinimus ir aktyviai gyventi sumautai geresnį gyvenimą."
Steve Kamb, bestselerio „Level Up Your Life“ autorius ir „NerdFitness.com“ įkūrėjas

Atsiliepimai

2018 m. lapkričio 20 d.
Brigita
Žiauriai gera knyga. Labai rekomenduoju!!!
2018 m. lapkričio 09 d.
Deivis
Ko gero geriausia kada nors skaityta knyga apie tą mūsų trizniojimą ir bandymą nuolat vaidinti laimingus, kai reikalai iš tiesų yra sušikti. Keep calm
2018 m. lapkričio 04 d.
Linutė
Nesu savigalbos knygų mėgėja, bet šio NEW YORK TIMES bestselerio ištrauka internete sudomino ir suintrigavo. Nusipirkau knygą. Patiko toks realistiškas požiūris į pasaulį, visuomenę ir žmones. Netikiu, kad viena knyga gali pakeisti tavo gyvenimą, bet skaitant yra apie ką pamąstyti.
2018 m. lapkričio 02 d.
Giedrius
Labai gera knyga atverianti dabartinės visuomenės skaudulius. Geras vertimas. Glamūras nėra viskas, - tkia pagrindinė idėja.
2018 m. spalio 19 d.
Robertas
Vertimas silpnas,bet padėka už nuorodą į kitą žaltinį Ernest Becker “The denial of death”.
2018 m. rugsėjo 11 d.
vertimas
knygos pavadinimo vertimas su originaliu pavadinimu kaip visada žengia skirtingais keliais, vienas į rytus, kitas į vakarus
2018 m. rugsėjo 07 d.
Simona
Net ir tokiai "Self help" knygai perdaug pilstoma iš tuščio į kiaurą.
2018 m. vasario 13 d.
Audrius
Skaitai knygą, tačiau atrodo, kad gertum alų ir šnekučiuotumeis su labai geru draugu. Toks stilius įtraukia iš karto ir knygą perskaičiau per vieną vakarą... Knyga tikrai labai skiriasi nuo kitų motyvacinių knygų...
2018 m. sausio 15 d.
Nerijus
Baigiantis narcizo ir privilegijuotųtų epochai, pradės populiarėti tokio tipo knygos. Turiu omeny, žmonės pradės žiūrėti į savo klaidas ir silpnybes, kaip į kažką naudingo. Gyvenimo mačiusiems, ir iš jo pasimokiusiems šioje knygoje nebus nieko naujo, tačiau jaunimui - rekomenduoju.
2018 m. sausio 10 d.
Jonas
Gera žinia - siūlomi metodai veikia.
Bloga žinia - gerų rezultatų pasieks vienetai. Minimi principai pradeda veikt po ilgo darbo su savimi. Jie reikalauja vertybių ir santykių peržiūrėjimo. Pokyčiai nesunkiai sugriauna esamą situaciją. Visumoj, atmetus pavadinimą ir stilių, knyga patenka į "pasiek nušvitimą" ar "uždirbk milijoną" kategoriją.
2017 m. gruodžio 03 d.
Laura
Rekomenduoju visiems!
2017 m. lapkričio 30 d.
Lukas
Liuks knyga, gera ne tik pavadinimas, bet ir turinys
2017 m. lapkričio 25 d.
Audrius
Geriausia kada nors skaityta knyga. Nesistebiu, kad parduota milijonas kopijų
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį"
Robin Sharma
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
7,99 €
Plataus mąstymo jėga
David J. Schwartz
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
8,99 €
Sakmės apie jėgą (IV-oji knyga)
Carlos Castaneda
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
2,87 €
Pozityvaus mąstymo galia
Norman Vincent Peale
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
7,79 €
Dešimt žingsnių į sėkmę
Kacudzo Niši
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
4,92 €
Ieškantiems pažinimo
Petras Alfredas Kazlauskas
7,46 €
Intymumas: kaip pasitikėti savimi ir kitais
Osho
Internetu:
7,49 €
Knygyne*:
8,49 €
Intuicija: žinojimas anapus logikos
Osho
Internetu:
7,29 €
Knygyne*:
8,16 €