Uždaryti

Susikurk save naujai!

-34%

Susikurk save naujai!

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Luceo
Išleidimo metai: 204
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 256
ISBN ar kodas: 9786098112337
TURINYS

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai!

Anotacija

Retas žmogus šiame pasaulyje gali pasigirti, kad jau yra užkopęs į aukščiausią savo sėkmės viršūnę. Kad ir kas būtumėte, knyga "Susikurkite save naujai!" padės jums pašalinti iš gyvenimo kelio tas kliūtis, kurios tikriausiai dar temdo jūsų padangę.

"Šioje knygoje aš pateikiu 50 įžvalgų, kurios padės jums tiksliau įvertinti ir suprasti tas keblias situacijas, kuriose jūs ir milijonai kitų žmonių atsiduria kasdieniame gyvenime. Tikiuosi, kad tos idėjos paskatins jus mąstyti ir veikti kitaip, nei tą darėte iki šiol. Jūs sukursite save naujai!"
Dr. Robert Anthony

Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

PRADŽIOS ŽODIS

Kam skirta ši knyga
 
Ši knyga skirta norintiems pagerinti savo gyvenimo kokybę ir aš būsiu dėkingas kiekvienam iš jūsų, kuris ją nusipirks ir perskaitys. Jos įžvalgos jus padarys pranašesnius prieš daugumą kitų žmonių, leis atskleisti savo kūrybinį potencialą, sėkmingai veikti ir vystyti gebėjimus. Maža to, susipažinę su informacija, kurios tiek daug sukaupta šioje knygoje, jūs galėsite padėti kitiems ir tapti jiems pavyzdžiu.

ĮŽANGA

Kas jums atrodo tikra?
 
Aš parašiau šią knygą norėdamas jums padėti gyventi vaisingesnį, laimingesnį gyvenimą. Savo tikslo siekiau remdamasis idėjomis, kurias išgrynino asmeninė patirtis ir ilgametis bendravimas su daugybe įvairiausių žmonių.
Jums, be abejonės, ne kartą aiškino, kad gyvenimą laimingesnį ir vaisingesnį padaro vienintelis dalykas: tinkamas mąstymas. Sakantys, jog reikia ugdyti valios jėgą, yra teisūs, tačiau jie netoli nužengė savo kelyje į tikslą. Iš vaikystės žinome, kad dažnai nepakanka vien norėti sėkmingai veikti ir klestinčiai gyventi. Mes jaučiame džiaugsmingą įkvėpimą, kai girdime: „Jums tereikia priimti tvirtą sprendimą pakeisti savo gyvenimą ir tada pasieksite tai, ko trokštate." Deja, kitą dieną ar po savaitės dauguma mūsų pamirštame savo taurius ketinimus ir grįžtame prie senų netikusių įpročių. Pasiryžimas pradėti kitaip gyventi nuo pirmosios naujų metų dienos dažnai taip pat išgaruoja jau sausio viduryje.
Vien sprendimo pradėti gyvenime veikti efektyviau ir kūrybiškiau nepakanka, nes toks sprendimas neapima šios problemos esmės, kurią sudaro klaidingas suvokimas. Mes galime pasikeisti tik objektyviai įvertinę esamą situaciją ir visas aplinkybes.
Man teko bendrauti su įvairių profesijų ir socialinių sluoksnių atstovais ir aš galiu jus patikinti, kad jų veiksmų efektyvumas ir jų pasiekimai visiškai nepriklausė nuo intelekto lygio ar noro daug pasiekti stiprumo. Žmonės, patiriantys nesėkmes, tiesiog netinkamai vertina tikrovę, todėl pradeda tikėti, kad tikrovė - jų šeimos, profesijos ir visas gyvenimas - yra savaime neteisinga. Ir šitaip jie ima prarasti su ja ryšį.
Žmogus - vienintelė gyva būtybė, kuri kalbasi su savimi. Kiaurą dieną jūs be paliovos kalbatės su savimi ir kaupiate informaciją apie aplinkinę tikrovę. Jūs elgiatės taip, kaip elgiasi programuotojas, įvedantis duomenis į kompiuterį. Skirtumas tik vienas: jūs esate tuo pačiu metu ir programuotojas, ir kompiuteris. Jūsų penkios juslės vykdo programavimą, ir jei jūs tikrovę vertinate klaidingai, netenkate su ja ryšio ir pradedate matyti pasaulį tik tokį, kokį norite matyti.
Sėkmingą ir laimingą gyvenimą lemia tinkamas grįžtamasis ryšys tarp tikrovės ir mūsų sąmonės. Mes įvertiname situaciją, o paskui programuojame savo sąmonę remdamiesi tuo, kas mums atrodo tikra. Šitaip sąlygojama mūsų mąstysena ir elgsena, o tai savo ruožtu sąlygoja mūsų reakciją į kitą situaciją. Taigi mes vertiname, mąstome ir veikiame.
Aš semiuosi žinių iš daugybės šaltinių tam, kad padėčiau sau ir jums tinkamai vertinti, mąstyti ir elgtis. Šioje knygoje gvildenama 50 įžvalgų, leidžiančių suvokti ir perprasti tas keblias situacijas, kuriose jūs ir milijonai kitų žmonių atsiduria kasdieniame gyvenime. Tikiuosi, kad tos idėjos jus paskatins vertinti, mąstyti ir veikti naujai, kas jums suteiks galimybę nugyventi gyvenimą pačiu geriausiu būdu!

Dr. Robert Anthony
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis