Uždaryti

Tavo sėkmės kodas. Sėkmės konsultantės užrašai

-61%

Tavo sėkmės kodas. Sėkmės konsultantės užrašai

(2 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Veiklos seka
Išleidimo metai: 2010
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 250
ISBN ar kodas: 9786099515205
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 1,99 €
Knygyne*: 4,99 €
Sutaupote: 3,00 € (61%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Magija - tai mokslas, kai neįmanoma tampa realybe.
Paslaptys - tai ne stebuklas, tai „slaptas" mokslas.

J. W. von Goethe

Vokiečių rašytojas ir mokslininkas Georgas Lichtenbergas rašė: „Į stebuklus žvelk iš tolo, jeigu nori jais patikėti, kaip ir į debesis, jeigu nori juos laikyti tvirtu kūnu".


Turbūt kiekvienas žmogus yra patyręs kažką nepaprasto, stebuklingo... Tačiau visuomet mes skubame viską paaiškinti moksliškai, kad tik nepripažintume, jog stebuklai iš tikrųjų egzistuoja. Tačiau širdies gilumoje visi tuo tikime, kaip ir Dievu, kurio egzistavimas nėra įrodytas ar paneigtas. Tikime, nes žinome. Ir tas žinojimas ateina iš mūsų sielos gelmių. Todėl gyvenimas mums diktuoja savas taisykles, nesuprantamas mūsų protui ir „neįkandamas" jokiam mokslui. Visi suprantame ir tai, kad egzistuoja kažkas, kas yra už pažinimo ribų.

Nuo neatmenamų laikų žmogus domėjosi dangaus kūnais ir ženklais "iš aukščiau". Tas žvaigždėtas dangus ir dabar atrodo toks paslaptingas, užburiantis ir slepiantis savyje tiek informacijos, kad žemiški dalykai tampa neatsiejami nuo Visatos paslapčių. Pažinti mus supantį pasaulį tampa būtinybe. Mes norime suprasti, kodėl gyvename, kokia mūsų paskirtis šioje žemėje, kokie tikslai, uždaviniai ir kokios galimybės praleisti sau skirtą gyvenimo etapą sėkmingai ir laimingai. Mes norime pažinti save, pažinti gyvenimą, mums netgi rūpi ir tai, kas yra po gyvenimo...

 Dar niekas neatsakė į klausimą, kas yra po mirties. Mokslininkai turi vienokią, o religijos atstovai - visai kitokią nuomonę... Bet mes vis vien nežinome tiesos. Todėl kad ir kaip gyventume, vis vien eisime pažinimo keliu. Jeigu geriau susimąstytume, tai suprastume, kad ne tiek jau daug žinome ir apie save... Ne be priežasties karalius Dovydas sakė, kad jis yra „baimę keliančiai sukurtas", t. y. žmogus yra labai sudėtingas „mechanizmas". Mes net nežinome savo galimybių, o juk kiekvienas esame savitai talentingas, svarbiausia - atrasti savyje tuos talentus ir kūrybines galias, kad galėtume atsiskleisti ir tobulėti.

Kad pažintų mus supantį pasaulį, o tuo pačiu ir save, žmogus stebėjo dangų, planetas, žvaigždes ir suprato, kad dangaus kūnai įtakoja ir jo gyvenimą. Taip atsirado astrologijos mokslas. Senosios kultūros domėjosi ir skaičių magija bei jų galia. Skaičių mistika slepia informaciją apie dangų, erdvę, laiką, gamtą, žmogų... Tai žinios apie praeitį, dabartį ir ateitį.

Kiekvienas žinome savo gimimo datą - ji užrašyta skaičiais ir tai jau yra svarbi informacija apie žmogų, jo karmą, charakterį, talentus, gyvenimo tikslus ir siekius. Pagal gimimo datą sudarinėjami ne tik žmonių, bet ir valstybių horoskopai, numerologinė analizė. Sėkmės ar pavojaus galimybes taip pat galima apskaičiuoti. Kad pritrauktume sėkmę, galime naudotis talismanais, kad apsisaugotume nuo pavojų - amuletais. Taip mūsų gyvenime atsiranda simboliai ir ženklai.
Net ir skeptikas susiduria su ženklais - pinigų kupiūra sudaryta iš įvairių ženklų, simbolių, skaičių. Kiekvienas jomis naudojamės. Važinėjame automobiliais, kurie turi valstybinį numerį, sudarytą iš raidžių ir skaičių: gyvename ir dirbame patalpose - kurios turi savo adresą. Važiuodami autobusu, traukiniu, troleibusu ar skrisdami lėktuvu perkame bilietą, kuriame nurodytas numeris, data, vieta, pateikiama kita informacija. Taigi skaičių yra visur, ženklų ir simbolių - taip pat. Vadinasi, visa tai gali kažkaip įtakoti ir mūsų gyvenimą.

Žinoma, nereikia visko ir visur skaičiuoti ar susirgti skaičiavimo manija, tačiau galime išmokti sėkmingai panaudoti sau palankius skaičius, simbolius ar ženklus ir siekti asmeninės sėkmės, finansinės nepriklausomybės bei dvasinės ramybės. Kiekvienas žmogus nori tapti laimingu. Nuoširdžiai tikiuosi, kad ši knyga "Tavo sėkmės kodas. Sėkmės konsultantės užrašai" padės Jums pažinti save, atrasti savo pašaukimo kelią, įgyvendinti didžiuosius tikslus ir atverti sau neribotas galimybes.

Jei būsi nedoras, tavo kiti gyvenimai bus dar tragiškesni ir nelaimingesni. O kol netapsime dorais žmonėmis - nepakilsime iki dvasinio egzistavimo, t. y. nepasieksime aukščiausios dvasingumo pakopos. Yra manoma, kad ypač geri žmonės tampa angelais. Didieji filosofai, mokslininkai, išminčiai ir menininkai tą gerai žinojo. Todėl tik sugebėdami žvelgti į ateitį ir taisydami savo praeities klaidas, galime būti arčiau tiesos ir dieviškumo. Kiekvienam ateina laikas pažinti savo šviesiąją gyvenimo pusę.

Okultistai, mokslininkai, mistikai, magai bei istorikai visuomet savęs ir pasaulio pažinimui skyrė daug dėmesio. Mokslas yra bejėgis mums atsakyti į daugelį klausimų, todėl visuomet lieka pažinimo kelias, kurį renkamės individualiai, priklausomai nuo to, kokie yra mūsų siekiai. O pažinimo kelias - nesibaigiantis!

Turinys

TURINYS

ĮVADAS / 7
I DALIS. PLANETOS     / 11
II DALIS. ZODIAKO ŽENKLAI / 23
III DALIS. KARMA / 51
IV DALIS. PRANAŠYSTĖS / 75
V DALIS. SPALVOS / 83
VI DALIS. SIMBOLIAI / 95
VII DALIS. AUGALAI / 101
VIII DALIS. GYVŪNAI / 129
IX DALIS. METALAI / 159
X DALIS. TALISMANAI / 169
XI DALIS. AKMENYS / 179
XII DALIS. HIPNOZĖS PASAULIS / 203
XIII DALIS. SKAIČIAI / 217
XIV DALIS. SĖKMĖS PASLAPTYS / 229
XV DALIS. SVEIKAS ŽMOGUS - LAIMINGAS ŽMOGUS / 239
PABAIGA / 243

Atsiliepimai

2018 m. rugpjūčio 26 d.
Aleksas
Briedas...
2016 m. gegužės 10 d.
natalija
pažinties su astrologija pradžiai labai tinka, išdėstyti visi esminiai dalykai
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Garso tantra (su CD)
Jonathan Goldman, Andi Goldman
Internetu:
4,17 €
Knygyne*:
8,84 €
Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas
Simon Buxton
Internetu:
2,19 €
Knygyne*:
5,19 €
Burkite kristalais! Tegul akmenėliai atsako į Jūsų klausimus
Ronald L. Bonewitz
Internetu:
5,49 €
Knygyne*:
11,39 €
Vabi Sabi. Netobulas, tačiau laimingas
Christopher A. Weidner
Internetu:
4,39 €
Knygyne*:
9,59 €
Šamaniškos Egipto misterijos: gydomųjų širdies galių pabudinimas
Nicki Scully, Linda Star Wolf
Internetu:
3,59 €
Knygyne*:
6,34 €
Dosnumo žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
5,19 €
Ramybės žodžiai. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
5,99 €
Žodžiai apie motinystę. Helen Exley dovanų knygelė
Helen Exley
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
4,99 €
Jūros žynė
Dion Fortune
Internetu:
1,79 €
Knygyne*:
7,15 €
Chiromantija visiems
Pandit Ashutosh Ojha
Internetu:
5,89 €
Knygyne*:
12,39 €