Uždaryti

Tu ir tavo dieta

-67%

Tu ir tavo dieta

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Algarvė
Išleidimo metai: 2011
Formatas: 19x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 530
ISBN ar kodas: 9789955871507
Pirkite dabar!
Internetu: 7,99 €
Knygyne*: 23,74 €
Sutaupote: 15,75 € (67%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Išmėginote daugybę dietų, dėjote daug pastangų ir įsitikinote, kad liesėjimo esmė – badavimas. Netiesa! Ši knyga, be abejonės, pakeis Jūsų nuomonę! Nepakanka vien žinoti, ką daryti, jei norite turėti tobulą kūną. Tikroji paslaptis – kūno biologija, tad turėtumėte žinoti, kaip ir kodėl kūnas kaupia ir degina riebalus. Knygoje „TU ir tavo dieta“ rasite naują požiūrį į emocinius dietos laikymosi spąstus, naujų kulinarinių receptų, 101 dažniausiai užduodamą klausimą (su atsakymais) ir naujausių tyrimų rezultatus. Naudojantis šiuolaikiniais mokslo apie sveikatą ir dietas duomenimis, šiame leidinyje siūlomos pačios naujausios galimybės nedaug, bet reikšmingai pakeisti savo gyvenimą. Be to, gydytojai pateikia įvairių patarimų, kaip mankštintis be jokių treniruoklių, galinčių padėti pakeisti kūną, o kartu ir gyvenimą.
Medicinos daktaras MICHAEL F. ROIZEN – New York Times duomenimis, perkamiausių leidinių autorius ir labai populiarios svetainės RealAge.com įkūrėjas ir sukūrėjas. Jis yra Klivlando klinikos Sveikatingumo instituto profesorius, taip pat televizijos laidos „Daktaras Ozas. Šeimos gydytojo patarimai“ vyriausiasis gydytojas konsultantas.
Medicinos daktaras MEHMET C. OZ yra Niujorko presbiterionų ligoninės Širdies ir kraujagyslių instituto direktorius, Kolumbijos universiteto medicinos centro profesorius ir chirurgijos centro pirmininko pavaduotojas. New York Times duomenimis – perkamiausių leidinių autorius, be to, veda savo televizijos laidą „Daktaras Ozas. Šeimos gydytojo patarimai“, kuri sėkmingai transliuojama ir mūsų šalyje.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Lengvas būdas sulieknėti
Allen Carr
Internetu:
7,99 €
Knygyne*:
11,39 €
Alergijos. Kovokite su jomis pasitelkdami dietą pagal kraujo grupę, 4 kraujo grupės kovos planai
Dr. Peter J.D'Adamo, Catherine Whitney
Internetu:
2,69 €
Knygyne*:
3,59 €
Sveika, graži figūrėlė. 3000 lieknėjimo būdų
Lyssy Mussu
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
11,99 €
Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą
Dr. Douglas N.Graham
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
12,99 €
(Ne)stebuklingas būdas lieknėti
Valdonė Valienė
Internetu:
8,99 €
Knygyne*:
10,69 €