Uždaryti

Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos

-44%

Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Vilniaus universitetas
Išleidimo metai: 2015
Formatas: 17x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 352
ISBN ar kodas: 9786094595127
TURINYS
Pirkite dabar!
Internetu: 5,99 €
Knygyne*: 10,63 €
Sutaupote: 4,64 € (44%)
Turime sandėlyje
Vilniuje atsiimk po 15 min!

Anotacija

Monografijoje "Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos" apibendrinta ir kritiškai įvertinta per dvidešimt metų susiformavusi turto ir verslo vertinimo sistema, pačios vertintojų bendruomenės branda, naujų vertybių ir prioritetų atsiradimas, sklaida ir įgyvendinimas ir, žinoma, sistemos transformavimo galimybės, kryptys ir įveikiamos ar neįveikiamos kliūtys.

Turto ir verslo vertinimo sistemos tobulinimo kontekste atskleidžiama sistemos kūrimo, plėtojimo raida ir aktualijos bei perspektyvos turto ir verslo vertinimo paslaugai didėjančių reikalavimų sąlygomis. Autorės atlikti moksliniai tyrimai monografijoje akcentuoja sisteminį požiūrį aptariant turto ir verslo vertinimo sistemos struktūrinius elementus, esminius pokyčius, institucinę sąrangą ir tarptautinę praktiką.
Ypatingas dėmesys skiriamas turto ir verslo vertinimo sistemos teisinio reglamentavimo įvertinimui, Lietuvos teisinės bazės sąsajai su tarptautine ir Europos Sąjungos teisinėmis sistemomis. Prioritetinis dėmesys skiriamas ypač svarbiai turto ir verslo (ypač verslo) vertinimo proceso sričiai – finansinės veiklos analizei, verslo vertinimo ypatumams tam tikrose verslo vertinimo srityse išryškinti. Pristatomi susiteminti vertinimo paslaugų kokybę formuojantys veiksniai, aptariama universalių indikatorių sistema, leidžianti matyti profesinės brandos pokyčius.

Monografija "Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos" skiriama akademinei bendruomenei bei turto ir verslo vertintojų bendruomenei, specialistams ir tyrėjams, kuriems aktuali turto ir verslo vertinimo problematika.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją
Kevin Werbach, Dan Hunter
Internetu:
9,89 €
Knygyne*:
12,79 €
Toyota pagal Toyotą
Samuel Obara, Darril Wilburn
Internetu:
13,29 €
Knygyne*:
18,49 €
Nuo nulio iki vieneto. Startuolio užrašai, arba kaip kuriama ateitis
Peter Thiel, Blake Masters
Internetu:
11,49 €
Knygyne*:
14,49 €
Elon Musk. "Tesla", "SpaceX" ir fantastinės ateities paieškos
Ashlee Vance
Internetu:
13,99 €
Knygyne*:
17,59 €