Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Vabaliuk, kaip tu jauties?

Vabaliuk, kaip tu jauties?

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Leidėjas: Lucilijus
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 11x23, dėžutė
ISBN ar kodas: 9789955323846
Pirkite dabar!
Internetu: 16,59 €
Knygyne*: 18,49 €
Sutaupote: 1,90 € (11%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

"Vabaliuk, kaip tu jauties?' - tai vaiko pažinimo, jausmų identifikavimo, emocinio intelekto ir kūrybiškumo ugdymo priemonė.

Emocijų kortelės skirtos specialisto (psichologo, logopedo, spec. pedagogo, socialinio pedagogo, auklėtojo, pradinių klasių, etikos, kalbų mokytojo ar kt.) darbui su vaikais. Tai puiki tėvų ir vaikų bendravimo forma, kai nežinome, kaip kalbėti apie jausmus.
Kortelės gali būti naudojamos kaip priemonė pokalbiui pradėti, tinka dirbant su tylesniais, nekalbiais vaikais, kūrybiškumui, fantazijai ugdyti, vaikui pažinti ir lavinti. Jos puikiai tinka istorijoms, pasakoms kurti, rišliajai kalbai lavinti, specialiųjų poreikių turinčių moksleivių įgūdžiams ir kompetencijoms ugdyti. Gali būti naudojamos kaip projekcinė metodika vaikui pažinti.

Rinkinį "Vabaliuk, kaip tu jauties?" sudaro 30 vabaliuko patirtų emocijų ir 22 papildomų klausimų kortelės. Pateikiamos aiškios instrukcijos, ką galima veikti su šiomis kortelėmis (kūrybingai asmenybei tai nebūtina). Eksperimentuokite, išbandykite „vabaliukus“ pokalbiuose, grupiniame darbe, kurdami vabaliukų istorijas. Vaikai išsitraukia arba patys pasirenka korteles. Galima išimti korteles, kurios netinka ar neatitinka vaiko, su kuriuo dirbama, poreikių.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis