Uždaryti

Vienudu (2-as leidimas)

-23%

Vienudu (2-as leidimas)

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Svajonių knygos
Išleidimo metai: 2018
Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 352
ISBN ar kodas: 9786090304471
Pirkite dabar!
Internetu: 4,19 €
Knygyne*: 5,39 €
Sutaupote: 1,20 € (23%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Daugybės bestselerių autorės Sandros Brown romanas „Vienudu“ pasakoja apie du priešiškai nusiteikusius, bet pamažu vienas kitą atradusius žmones. Ar tai tik dėl to, jog jie liko vienudu prieš visą pasaulį? Ar šaltuose Kanados miškuose tarp be galo skirtingų žmonių užgims tikri jausmai?

Jie buvo vieninteliai likę gyvi nedideliam lėktuvui sudužus Kanados miškuose, toli nuo bet kokios civilizacijos. Nekilnojamojo turto agentė Rastė Karlson iš Beverli Hilso, kuri gyvenime nebuvo susidūrusi su didesniu pavojumi nei Los Andželo spūstys piko metu, ir Kuperis Landris, irzlus Vietnamo karo veteranas, išgyvenęs visus karo siaubus ir kalėjęs karo belaisvių stovykloje.

Rastė nebūtų patikėjusi, kad gali ištempti sąmonės netekusį pakeleivį iš lėktuvo nuolaužų, tačiau tai tebuvo pirmasis jai tekęs iššūkis. Vyras pasirodė besąs priešiškas, užsispyręs ir atšiaurus kaip ir kalnuota vietovė, kurioje jie įstrigo. Jei jie turėtų pasirinkimą, akimirksniu pasuktų kiekvienas savo keliu. Tačiau pasirinkimo jie neturi. Jei nori išgyventi – turi likti drauge.

Sudėtingomis sąlygomis abiem tenka susivienyti ir kovoti tiek prieš gamtą, tiek prieš kitus pavojus. Norėdami išgyventi, jie turi pasitikėti vienas kitu. Prieglobstį nuo šalčio jie randa nedidukėje trobelėje, tačiau nėra nieko, kas juos apsaugotų nuo netikėtos aistros, kuri taps tikru išbandymu.

Rastė netrukus supranta, kad Kuperio šiurkštumas atsirado iš begalinio, neįveikiamo skausmo. O Kuperis, kaip ir baiminosi, turės gana greitai pamiršti ryžtą ir savo šūkį – jokių romanų, jokios meilės. Jis bus sunaikintas Rastės žavesio.

Romanas „Vienudu“ pasakoja įtampos ir aistros kupiną istoriją, kurios herojai nuolat vaikšto aštriomis baimės, nepasitikėjimo ir pavojų briaunomis. Du žmonės, kurie vienas kitam buvo našta ir kliuvinys, netikėtai tampa prieglobsčiu ir paguoda. Tačiau ar šie jausmai atlaikys visus išbandymus? Ar tai, kas gimsta tokiomis atšiauriomis aplinkybėmis, gali tęstis?

Sandra Brown (g. 1948 m.) – amerikiečių trilerių ir meilės romanų rašytoja, septyniasdešimties romanų autorė, 60 iš jų tapo „New York Times“ bestseleriais. Pasaulyje parduota per 80 milijonų jos knygų egzempliorių, o jos verčiamos į 34 kalbas.
Rašytojos karjerą ji pradėjo 1981 metais, prieš tai vaidino teatre, turėjo kosmetikos parduotuvę, dirbo modeliu, vedė TV laidą. Rašytoja su vyru gyvena Teksase. 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Geluonis
Sandra Brown
Internetu:
11,99 €
Knygyne*:
16,49 €
Kaip liepia širdis
Sandra Brown
Internetu:
4,29 €
Knygyne*:
6,29 €
Pavydas
Sandra Brown
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
9,19 €
Trintis
Sandra Brown
Internetu:
13,99 €
Knygyne*:
16,59 €
Gražus, turtingas ir nevedęs
Susan Elizabeth Phillips
Internetu:
3,49 €
Knygyne*:
6,79 €
Orchidėjų namai
Lucinda Riley
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
14,59 €
Ranka, kuri pirmoji suėmė manąją
Maggie O‘Farrell
Internetu:
6,69 €
Knygyne*:
9,99 €
Tas, kuris mane saugo
Judith McNaught
Internetu:
10,99 €
Knygyne*:
15,79 €
Tobula (2-as pataisytas leidimas)
Judith McNaught
Internetu:
11,49 €
Knygyne*:
17,19 €