Uždaryti

Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms

-47%

Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms

(3 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Smaltija
Išleidimo metai: 2007
Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 400
ISBN ar kodas: 9955707135
TURINYS IR ĮVADAS
Pirkite dabar!
Internetu: 3,99 €
Knygyne*: 7,49 €
Sutaupote: 3,50 € (47%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Knygoje "Visada gali praturtėti. Kaip praturtėti bet kokio amžiaus žmonėms" autorius dalijasi išmintimi, kuri jau padėjo praturtėti milijonams žmonių, ir pritaiko ją tiems, kurie užmiršo taupyti, delsė arba negalėjo to daryti dėl netikėtų gyvenimo išbandymų.

Nesvarbu, kiek jums metų, jūs tikrai galite praturtėti, net ir pradėję taupyti vėlai. Knygoje pagrįstai išdėstyta, kaip pasiekti finansinio saugumo, vadovaujantis šiais principais: išleisti mažiau, sutaupyti bei uždirbti daugiau ir – svarbiausia – gyventi prasmingiau.

Autorius atskleidžia skaitytojams laiko patikrintą planą, kaip tai padaryti. Knygoje gausu patarimų, užduočių, tinklalapių adresų, taip pat istorijų, pasakojančių, kaip pasikeitė gyvenimas paprastų amerikiečių, sulaukus trisdešimt, keturiasdešimt, penkiasdešimt ar net šešiasdešimt metų – jie tapo finansiškai laisvi. Dabar – jūsų eilė.

Iš anglų kalbos vertė Asta Ivoškienė

Recenzija

Likau sužavėtas knyga. Taip, ji nėra atskira tema, pilna tokiu savipagalbos ypač turtėjimo tema, leidinių, bet ši man labai paliko didelį įspūdį: parašytos taisyklės tinka ne tik „amerikonams“. Realiai įgyvendinamos, jei tik pasiryšite. Pritaikę bent vieną autoriaus pasiūlymą savo gyvenime, galite pasiekti akivaizdžių rezultatų – pats išbandžiau. O jei pritaikysite visus... tada sveikinu naująjį turtuolį Lietuvoje. Net neabejoju tuo. Puikiai išdėstyta medžiaga, labai paprastai ir kiekvienam suvokiamai išdėstomos temos, atskleidžiamos iki šiol tik užsieniečiams žinotinos tiesos (o gal jos ir buvo visuomet šalia, tik jų niekas neviešino – žinantieji, arba nepastebėjom). Stilius labai paprastas, todėl knyga labai greitai ir maloniai skaitosi, lengvas kūrinys, žinoma, jei norėsite mąstyti ką skaitote ir gilintis, ilgiau skaitysite knygą – priklausys nuo jūsų požiūrio ir tikslų, kodėl susidomėjote knyga: ar kaip pagalbos leidiniu, ar kaip pažintine, akiračio plėtimo literatūra, madingu veikalu. Pastarojo požiūrio nerekomenduoju, prarasit laiką. Knygoje pateikiami praturtėjimo keliai, kuriu sąmoningai nedetalizuosiu. Vieną pastabą galiu pasakyti, kad realiai viskas susiveda į taupumą ir kaupimą. Nėra paslaptis, kad pinigų nemokame „išlaikyti“, o tai ir sugriauna finansinės laisvės iliuziją. Autorius pateikia veiksmingą planą, kaip prasigyventi bet kokio amžiaus, bet kokios esamos dabartinės finansinės padėties žmogui. Skeptiškai vertinau šį požiūrį, tačiau skaitydamas knygą suvokiau, kad tai nebuvo pasigyrimas ar skaitytojų masinimo priemonė. Realiai vykdomi pateikto plano žingsniai gali jus tikrai nustebinti, patikėkite, ir maloniai... Knyga susideda iš penkių skyrių su priedais, kurie, beje yra naudingi: nuorodos į nemokamas programų parsisiuntimus ir pan. taigi, knygoje yra dar taip vadinamų mini dovanėlių ar staigmenų besidomintiems šia tema.
Skaityti daugiau Suskleisti

Atsiliepimai

2015 m. gegužės 07 d.
Ieva
Gera knyga, o dabar dar ir visai nebrangi.
2012 m. lapkričio 11 d.
Rimantas
Super knyga! Patariu visiems kas nori priversti save pradeti taupyti
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kritinis taškas
Brian Tracy
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
3,39 €
Kaip tapti lyderiu
Dale Carnegie
Internetu:
4,99 €
Knygyne*:
6,29 €
Bitonomija. Įvadas į pirmą milijoną internetu
Benediktas Gylys
Internetu:
8,99 €
Knygyne*:
11,49 €
Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes
Jose Armilla
Internetu:
2,89 €
Knygyne*:
5,29 €