Uždaryti

Visavertė mityba 30 dienų

-76%

Visavertė mityba 30 dienų

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Tyto alba
Išleidimo metai: 2015
Formatas: 21x24, puskiečiai viršeliai
Puslapių skaičius: 413
ISBN ar kodas: 9786094661396
PRATARMĖ

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!

Anotacija

„Visavertė mityba 30 dienų“ –  „The New York Times“ bestseleris, kuris pasirodęs 2009 m. ne tik padėjo milijonams žmonių pakeisti savo mitybos įpročius, bet sugrąžino gyvenimo kokybę bei džiaugsmą.

Ši knyga - tai ne tik receptų rinkinys. Tai gyvenimo būdo vadovas, kaip be ligų ir nuovargio mėgautis geresne fizine bei psichologine savijauta. „30 dienų“ iššūkis, gimęs kaip vyro ir žmonos mitybos pokyčių eksperimentas, tapo populiariu pasauliniu judėjimu ir viena tinkamiausių dieta. „Visavertė mityba 30 dienų“ – knyga, kurios parduota per milijoną kopijų visame pasaulyje. Ji susilaukė ne vieno leidimo ir tęsinio, o socialiniai tinklai lūžta nuo šią dietą išbandžiusių žmonių emocijų.

„Visavertė mityba 30 dienų“ pagrįsta idėja ne papildyti mitybos racioną, bet jį sumažinti. Pagrindinis šio mitybos plano principas yra atsisakymas – cukraus, pieno produktų, grūdinių kultūrų, alkoholio ir ankštinių daržovių. Visi, kas išbandė Melissos ir Dalaso Hartwigų patarimus, džiaugiasi puikia savijauta – pagerėjusia miego kokybe, gebėjimu susikaupti, dingusiais virškinimo sunkumais, švytinčia oda, sumažėjusiais astmos, migrenos bei alergijos sukeliamaia nepatogumais.

Knygoje pateikiamas nuoseklus, žingsnis po žingsnio aprašytas mitybos planas. Jis padės atsisakyti nepageidaujamų produktų ir pakeisti savo mitybos įpročius. Tai penki žingsniai, kurie per trisdešimt dienų išmokys jus visko, ko reikia, kad nauja gyvensena taptų įpročiu. Motyvaciją sužadins knygoje pateikiamos tikros sėkmės istorijos, o nepasiklysti padės išsamūs atsakymai į dažniausiai iškylančius klausimus. Viską vainikuoja 100 receptų sėkmingo naujojo kelio pradžiai.

„Tai nėra vien mėsos valgymu grįstas mitybos planas – nereikės valgyti vien gyvūninės kilmės baltymų. Tris kartus per dieną teks suvalgyti nedidelę porciją mėsos, jūros gėrybių ar kiaušinių. Šalia mėgausitės gausybe daržovių. Lėkštė mirgės spalvomis, nes joje bus skirtingų daržovių, kai kurios iš jų sezoninės ar įsigytos vietiniame turguje. Vartosite sveikus riebalus – avokadus, alyvuoges ir jų aliejų, riešutus ir sėklas, galbūt ghee sviestą ar kokosų produktus. Viską vainikuos švieži prieskoniai ir prieskoninės žolelės, kurie praturtins kiekvieną patiekalą“, – pasakoja „Visavertė mityba 30 dienų“ kūrėja Melissa Hartwig.

Iš anglų kalbos vertė Jolita Parvickienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
CSIRO bendroji geros savijautos dieta
Manny Noakes ir Peter Clifton
Internetu:
4,49 €
Knygyne*:
16,69 €
Gelbėjimo ratas širdžiai
O. Astašenko
Internetu:
2,89 €
Knygyne*:
4,19 €
Vyro sveikata
Internetu:
5,99 €
Knygyne*:
17,09 €
Vyrų ir moterų ligų gydymas gimnastika
O. Astašenko
Internetu:
2,89 €
Knygyne*:
4,19 €
Dilgėlės nuo 100 ligų
Nadežda Stogova
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
2,89 €
Gydomieji judesiai nuo įvairių vidaus organų ligų
O. Astašenko
Internetu:
2,89 €
Knygyne*:
5,79 €
Kaip įveikti alergijas
Internetu:
1,49 €
Knygyne*:
4,63 €
Organizmo valymas. Paprasti ir efektyvūs būdai
Dalia Petrauskaitė
Internetu:
3,49 €
Knygyne*:
5,20 €
Vaistai iš močiutės klėtelės: išbandyti liaudies medicinos receptai
Sud. Irena Aleksaitienė, Nora Jazbutytė
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
7,99 €
Medetkos nuo 100 ligų
Nadežda Stogova
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
2,89 €