Uždaryti

Yves Saint Laurent

-34%

Yves Saint Laurent

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Šarkos knygos
Išleidimo metai: 2014
Formatas: 15x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 512
ISBN ar kodas: 9789955165057
SKAITYTI IŠTRAUKĄ

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai!

Anotacija

Mados novatorius, revoliucionierius, tikras guru, be galo prieštaringa, įžeidi, nenuspėjama asmenybė – taip galima apibūdinti vieną iš žymiausių prancūzų mados diktatorių Yves’ą Saint Laurent’ą.
Jauno dizainerio, berniuko iš Orano, debiutas šeštojo dešimtmečio Dior mados namuose priminė gaivaus oro gūsį: menininkas keitė drabužio ilgį ir formą, spalvas ir raštus, pasiekė aukštosios mados „Himalajų viršukalnę“. Jis pirmasis pasitelkė ir didžių pasaulio menininkų kūrinius, kolekcijose žiūrovai ir žurnalistai matė Marcelį Proustą, Marią Callas, Coco Chanel, Pablo Picasso, Henri Matisse’ą ir daugelį kitų, jautrios sielos asmenybei lenkėsi ir pasaulio didieji, menininkai, aktoriai, politikai, verslo rykliai.

"Yves Saint Laurent. Biografija" tarsi spalvingas, provokuojantis filmas, kupinas kontroversiškų, itin charakteringų mados, meno ir politikos garsenybių. Čia vaidina Paloma Picasso ir Catherine Deneuve, Andy Warholas ir Rudolfas Nureyevas, Anna Wintour ir Vivienne Westwood, Christianas Dioras ir Karlas Lagerfeldas, Fran?ois Mitterrand’as ir Henry Kissingeris su žmonomis, Europos kilmingieji ir Amerikos galingieji. Vis dėlto pagrindinis vaidmuo tenka Yves’ui Saint Laurent’ui ir jo ilgamečiam gyvenimo draugui Pierre’ui Bergé, beatodairiškai saugojusiam ir mylėjusiam dizainerį.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Žukauskienė
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Moonwalk
Michael Jackson
Internetu:
3,49 €
Knygyne*:
11,30 €
Žvilgsnis iš atokiau, III
Bronius Vaškelis
Internetu:
1,49 €
Knygyne*:
7,89 €
Chanel iš arti
Isabelle Fiemeyer
Internetu:
22,99 €
Knygyne*:
27,19 €