Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
Žmogaus anatomija, antrasis tomas

-21%

Žmogaus anatomija, antrasis tomas

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
Leidėjas: LSMU Leidybos namai
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 17x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 488
ISBN ar kodas: 9789955154495
TURINYS
Pirkite dabar!
Internetu: 29,99 €
Knygyne*: 37,59 €
Sutaupote: 7,60 € (21%)

Anotacija

Vadovėlyje "Žmogaus anatomija" aprašoma žmogaus išorinė ir vidinė sandara organų sistemų, vykdančių organizmo kraujo ir limfos apykaitą, imuninę apsaugą, nervinę ir endokrininę reguliaciją, pateikiama organų raidos schema, pabrėžiama anatominių savitumų medicininė reikšmė.

Vadovėlis skiriamas biomedicinos krypties medicinos ir odontologijos studijoms, juo galės naudotis ir rezidentai, doktorantai ir kiti specialistai.

PRATARMĖ

Trečiosios laidos pratarmė
 
Vilniaus ir Kauno medicinos anatomai, 2003 m. rekomendavus LR švietimo ir mokslo ministerijos Aukštųjų mokyklų bendrųjų vadovėlių leidybos komisijai, parengė dviejų dalių vadovėlį „Žmogaus anatomija". Antroji jo dalis, parengta Kauno anatomų, padedant Vilniaus anatomei prof. Janinai Tutkuvienei, buvo išleista 2007 m., o pataisyta 2-oji laida - 2008 m. Šioje dalyje pateiktos anatomijos žinios apie organų sistemas, vykdančias organizmo kraujo ir limfos apykaitą, imuninę apsaugą, nervinę ir endokrininę reguliaciją, apie jutimo organus ir odą. Į šio vadovėlio autorių sąrašą taip pat buvo įtrauktas vokiečių anatomas Gertas-Horstas Šumacheris, leidęs vartoti kai kurias jo anatomijos vadovėlio iliustracijas.
Sudėvėti vadovėlio egzemplioriai skaityklose ir jų dingimas knygynų lentynose rodo, kad jis turėjo paklausą, buvo naudingas siekiantiems anatomijos žinių žmonėms. Autoriams malonu tai žinoti ir esame dėkingi LSMULeidybos namams, sumaniusiems išleisti dar vieną jo laidą. Tad atsirado gera proga šioje laidoje, iš esmės nekeičiant vadovėlio dalykinio turinio, atlikti kai kuriuos pataisymus, papildymus ir jo sandaros pakeitimus. Pirmiausia buvo ištaisytos pačių autorių ir skaitytojų pastebėtos techninės ir dalykinės klaidos, koreguoti kai kurie lietuviški anatomijos terminai, atnaujinta bei išplėsta lietuviškų ir lotyniškų terminų rodyklė. Kai kurie skyriai papildyti aprašomų organų ontogenezės, histologinės sandaros, funkcinės ir klinikinės anatomijos žinių intarpais. Siekiant atkreipti skaitytojų dėmesį į šiuos intarpus, jie atspausdinti skirtingu šriftu. Buvome sulaukę priekaištų dėl nevienodos iliustracijų kokybės, nes vieni paveikslai, paimti iš vokiškojo vadovėlio, buvo spalvoti, o kiti - nespalvoti. Maketuotojo Sauliaus Medžionio profesionalumo dėka pavyko šį trūkumą pašalinti. Šios laidos vado-vėlyje dauguma paveikslų yra spalvoti, todėl, mūsų nuomone, labai pagerėjo teikiamų anatomijos žinių vaizdinimas.
Autoriai dėkingi visiems kolegoms ir studentams, kurie teikė pastabas pir-mosioms dviems vadovėlio laidoms. Atskirai norime padėkoti LSMU leidybos namų kolektyvui už malonų bei dalykinį bendravimą su vadovėlio autoriais ir asmeniškai - maketuotojui Sauliui Medžioniui.
Autoriai viliasi, kad šis pataisytas anatomijos vadovėlio antrojo tomo leidinys bus vertinga knyga biomedicinos krypties studijų programų studentams, rezidentams, doktorantams ir praktikos gydytojams.
 
Prof. emeritas habil. dr. Rimvydas Stropus
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Vaikų ligos. 1 tomas
Algimantas Raugalė
Internetu:
13,99 €
Knygyne*:
17,99 €
Anatomijos atlasas
Trevoras Vestonas
Internetu:
18,99 €
Knygyne*:
21,99 €
Ūminis inkstų nepakankamumas
doc. dr. V. Razukas
Internetu:
3,79 €
Knygyne*:
4,49 €