Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Brandos egzaminai baimės įvaro visiems abiturientams. „Susikirsti“ bijo net tie, kurie daug mokosi. Tačiau pasitikėjimo savimi pridės geras pasiruošimas, o tą padaryti padės knygų serija „10 žingsnių prieš egzaminą“.

Šie leidiniai skirti ne tik jaunimui, besiruošiančiam sėkmingai baigti mokyklą, bet ir suaugusiems edukologijos specialistams, padedantiems pasiruošti egzaminams.

10 žingsnių knygosMedžiaga išdėstyta nuosekliai pagal Valstybinės brandos egzaminų programą.

Knygose pateikiami egzaminų reikalavimai ir pasiruošimui reikalinga medžiaga. Įveikę visus 10 žingsnių abiturientai žinias galės patikrinti atlikdami užduotis, kurių atsakymai pateikiami leidyklos svetainėje. Juos QR kodų dėka pasieksite itin greitai.

Knygų seriją „10 žingsnių prieš egzaminą“ sudaro įvairių mokslo sričių leidiniai.

„Biologija“ padės pakartoti šios disciplinos kurso medžiagą. Knyga papildyta lentelėmis, schemomis, iliustracijomis ir grafikais.  

„Lietuvių kalba“ primins abiturientams svarbiausias gramatikos taisykles, taip pat, kas svarbu rašant literatūrinį ir samprotavimo rašinį, padės tobulinti rašybos įgūdžius. 10 žingsnių apima nagrinėjamos literatūros laikotarpio istoriją ir kultūros apžvalgą, rašymo teorijas ir praktikas, raštingumo pratybas, užduotis.

„Matematika“ – daugelį itin bauginanti disciplina, tačiau knygelė su įvairaus tipo uždaviniais padės prisiminti kursą ir sėkmingai išlaikyti brandos egzaminą.

Knygoje „Chemija“ gausu patarimų, kurie leis išvengti dažniausiai daromų klaidų bei pasikartoti visą reikalingą medžiagą ir įsivertinti savo žinias.

„Rašinio gidas“ skatina mokinius mąstyti savarankiškai, atsikratyti pasenusių klišių, prakalbinti literatūros kūrinius kiek kitaip.

„Istorija“ sudaryta taip, kad mokiniai rastų kuo daugiau informacijos, kas reikalinga egzaminui, jo užduočių pavyzdžių, pratimų ir vertingų patarimų.

„Anglų kalbos veiksmažodžiai“ – testų rinkinys besiruošiantiems egzaminams. Šie testai skirti veiksmažodžių bei jų formų vartojimui gilinti. Medžiaga surinkta iš įvairių šaltinių, pvz., grožinės literatūros ar publicistinių straipsnių.

Knygos „Geografija“ dešimt žingsnių padeda pasikartoti geografinius objektus ir vietovardžius, žemėlapių skaitymą ir analizę, geografinių ir reiškinių ir procesų analizę, pasaulio krypčių nustatymą ir kitą svarbią į egzaminų medžiagą įtrauktą informaciją.

„Fizika“ primena esminius teorijos teiginius, pateikia daug pavyzdžių iš ankstesnių egzaminų. Knygoje rasite grafikų, lentelių, schemų ir užduočių.

Visa knygų serija „10 žingsnių prieš egzaminą“ yra tikrai labai vertinga medžiaga kiekvienam moksleiviui, todėl siūlome nelaukti paskutinės minutės ir mūsų knygyne įsigyti šiuos leidinius jau dabar.