0

Agnieška Juzefovič, Laimutė Monginaitė

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Agnieška Juzefovič, Laimutė Monginaitė knygos


Estetika | Agnieška Juzefovič, Laimutė Monginaitė
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika


Daugiau
Kaina internetu: 17,39 €
Kaina knygyne: 27,19 €*
Sutaupote: 9.80 € (37%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Agnieška Juzefovič, Laimutė Monginaitė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Agnieška Juzefovič, Laimutė Monginaitė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Agnieška Juzefovič, Laimutė Monginaitė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Agnieška Juzefovič, Laimutė Monginaitė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.