⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alanas Aleksandras Milnas (Alan Alexander Milne; 1882-1956) - anglų rašytojas, knygos apie Mikę Pūkuotuką autorius.


A. A. Milnas gimė Londone. Mokėsi nedidelėje jo tėvui John Milne priklausiusioje privačioje mokykloje. Vienas jo mokytojų 1889-1890 m. buvo Herbert George Wells.

Alan Alexander Milne knygos

Rasta: 3

Rasta: 3

Paskui lankė Vestminsterio mokyklą, o vėliau, nuo 1900 m. iki 1903 m., Trinity College Cambridge, kur studijavo matematiką. Būdamas studentu parašė straipsnį studentų laikraščiui Grant. Dažnai jis rašydavo su savo broliu Kenneth ir pasirašydavo AKM slapyvardžiu.


Netrukus A. A. Milno kūryba buvo pastebėta, įvertinta ir jis buvo pakviestas dirbti britų humoro laikraščiui Punch, kur vėliau ėjo redaktoriaus asistento pareigas.


A. A. Milnas dalyvavo Pirmąjame pasauliniame kare kaip britų armijos karininkas, taip pat tarnavo viename iš britų žvalgybos padalinių. Vėliau jis parašė knygą Garbinga taika, kurioje pasmerkė karą.

1913 m. A. A. Milnas vedė Dorothy de Selinkurt. 1920 m. jiems gimė sūnus Kristofer Robin Milne (1920-1996).


Pasakojimus apie Mikę Pūkuotuką rašytojas pradėjo kurti savo sūnui (Jonukui). Nors prieš tai A. A. Milnas buvo žinomas kaip dramaturgas, knygos apie Mikę Pūkuotuką visame pasaulyje sulaukė tokio populiarumo, kad kiti jo kūriniai beveik užmiršti.