0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė knygos


Buhalterinės apskaitos užduotys | Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Ciklonas


Daugiau
Kaina internetu: 16,49 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyjeSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.