0

Aleksandras Korodeckis

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Aleksandras Korodeckis knygos


Česnakai nuo 100 ligų | Aleksandras Korodeckis
  • Leidėjas: Satwa


Daugiau
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (51%)
Turime sandėlyje

Žalioji Korodeckio vaistinė | Aleksandras Korodeckis
  • Leidėjas: Satwa
Daugiau
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,19 €*
Sutaupote: 1.20 € (14%)
Turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Peterburgo fitoenergetikas, žolininkas Aleksandras Korodeckis: Artritas ir artrozė + Auksinis ūsas nuo 100 ligų + Česnakai nuo 100 ligų | Aleksandras Korodeckis
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 11,77 €*
Sutaupote: 5.78 € (50%)
Turime sandėlyje

Artritas ir artrozė | Aleksandras Korodeckis
  • Leidėjas: Satwa


Daugiau
Kaina internetu: 2,89 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 2.10 € (43%)
Turime sandėlyje

Auksinis ūsas nuo 100 ligų | Aleksandras Korodeckis
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Satwa


Daugiau
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 3,09 €*
Sutaupote: 1.10 € (36%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Aleksandras Korodeckis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Aleksandras Korodeckis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Aleksandras Korodeckis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Aleksandras Korodeckis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.