0

Alfas Ivanauskas

Alfas Ivanauskas (g. 1984 m. liepos 14 d., Vilnius) – kulinarinių knygų ir leidinių autorius, TV laidų vedėjas, „Virtuvės mitų griovėjų“ įkūrėjas.

Alfas Ivanauskas baigė meno vadybą, dirbo reklamos srityje.

Alfas Ivanauskas knygos


Malda skoniui | Alfas Ivanauskas

Šiuo metu neparduodama


Dabar kuria ir redaguoja kulinarinius leidinius, veda televizijos laidas, yra maisto dizaino pradininkas Lietuvoje, skaito paskaitas.

Alfo Ivanausko 2011 m.  įkurtas „Virtuvės mitų griovėjų“ projektas šiandien yra įmonė, valdanti kelias dešimtis skirtingų prekės ženklų ir galinti pasigirti kaip viena populiariausių maisto kultūrai skirtų įmonių grupių Lietuvoje. Jai priklauso ir keli kulinariniai žurnalai, ir gastronominis interneto portalas, ir gyvenimo būdo žurnalas „AŠ Ikona“, taip pat įvairūs visuomeniniai projektai. Alfas Ivanauskas ne tik siekia pakeisti požiūrį į maisto gaminimą, bet ir keičia bei populiarina lietuvišką virtuvę.

Jis mano, kad virtuvėje didžiausias priešas yra nesėkmės baimė, kuri stabdo norą ir riboja laisvę kurti. Būtent kūryba yra svarbiausias principas, kuriuo vadovaujasi Alfas Ivanauskas – jis nesiekia būti tobulybe, bet nori kuo daugiau išmokti, net jei dėl to tenka klysti.

Kad ir ką darytų, Alfas Ivanauskas pirmiausia mėgaujasi procesu – knygos rašymu, maisto gaminimu, namo statyba. Jis džiaugiasi patirtimi, kurią įgyja visa tai darydamas. Didelę reikšmę jis teikia mokymuisi ir dalijimuisi žiniomis – jo metu gimsta įkvėpimas ir galimybės tobulėti. Svarbiausia – mažiau skųstis, daugiau šypsotis ir visada ieškoti galimybių savirealizacijai.