0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Algirdas Juozas Motuzas, Vanda Valerija Buivydaitė, Rimantas Vaisvalavičius, Regimantas Adomas Šleinys

Algirdas Juozas Motuzas, Vanda Valerija Buivydaitė, Rimantas Vaisvalavičius, Regimantas Adomas Šleinys – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas.

Algirdas Juozas Motuzas, Vanda Valerija Buivydaitė, Rimantas Vaisvalavičius, Regimantas Adomas Šleinys knygosTai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Algirdas Juozas Motuzas, Vanda Valerija Buivydaitė, Rimantas Vaisvalavičius, Regimantas Adomas Šleinys kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Algirdas Juozas Motuzas, Vanda Valerija Buivydaitė, Rimantas Vaisvalavičius, Regimantas Adomas Šleinys savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas