-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Alvydas Nikžentaitis – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Alvydas Nikžentaitis kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Alvydas Nikžentaitis savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Alvydas Nikžentaitis knygos

Rasta: 5

Valstybė ir atmintis. Atminties kultūros ir jų reguliavimo būdai Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje | Alvydas Nikžentaitis
-10% su kodu: PATOGU
17,30 €
Kaina su kodu: 15,57 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Atminties daugiasluoksniškumas: miestas, valstybė, regionas | Alvydas Nikžentaitis
-10% su kodu: PATOGU
15,04 €
Kaina su kodu: 13,53 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Nuo Basanavičiaus, Vytauto Didžiojo iki Molotovo ir Ribbentropo | Alvydas Nikžentaitis
-10% su kodu: PATOGU
8,07 €
Kaina su kodu: 7,27 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 5

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas