0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alvydas Nikžentaitis, Michal Kopczynski

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Alvydas Nikžentaitis, Michal Kopczynski knygos


Atminties kultūrų dialogai Ukrainos, Lietuvos, Baltarusijos (ULB) erdvėje | Alvydas Nikžentaitis, Michal Kopczynski
  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas


Daugiau
7,79 €
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Alvydas Nikžentaitis, Michal Kopczynski vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Alvydas Nikžentaitis, Michal Kopczynski išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Alvydas Nikžentaitis, Michal Kopczynski bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Alvydas Nikžentaitis, Michal Kopczynski – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.