TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Andrius Navickas (1972 m. kovo 9 d., Vilnius) – žurnalistas, filosofijos daktaras ir religijos studijų magistras, religijotyrininkas, politikas, buvęs internetinio naujienų portalo Bernardinai.lt vyriausias redaktorius. Baigė Vilniaus Salomėjos Neries vidurinę mokyklą (dabartinė Salomėjos Nėries gimnazija). 1998 m. Vilniaus universitete įgijo religijos studijų magistro laipsnį; 1996 m.

Andrius Navickas knygos

Rasta: 13

Babelis | Andrius Navickas
-30% su kodu: KALĖDOS
5,45 €
Kaina su kodu: 3,82 €
Turime sandėlyje
Ateinu kaip gailestingumo Karalius | Andrius Navickas, Kęstutis Dvareckas
-30% su kodu: KALĖDOS
9,09 €
Kaina su kodu: 6,36 €
Turime sandėlyje
Mozaika (pagal Andrių Navicką) | Andrius Navickas
-30% su kodu: KALĖDOS
4,29 €
Kaina su kodu: 3,00 €
Turime sandėlyje
Laisvų žmonių bendruomenė? | Andrius Navickas
-30% su kodu: KALĖDOS
5,59 €
Kaina su kodu: 3,91 €
Turime sandėlyje
Tik ėjimas keliu: pokalbiai su dvasininkais | Andrius Navickas, Gediminas Kajėnas
-30% su kodu: KALĖDOS
8,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 13

tame pačiame universitete filosofijos magistro, o 2006 m. taip pat Vilniaus universitete filosofijos daktaro laipsnį.

Andrius Navickas paskelbtas Metų tolerancijos žmogumi už nuoseklų darbą ginant žmogaus orumą (2010 m.). Taip pat apdovanotas Lietuvos Katalikų bažnyčios kronikos fondo (2013 m.) ir Stasio Lozoraičio (2011 m.) premijomis už krikščioniškų vertybių liudijimą ir pilietinę poziciją. Jis yra sukūręs šeimą - žmona Vaida, duktė Dominyka Marija.

A. Navicko knygoje „Tik ėjimas keliu“ publikuojami 2009–2014 m. rengti interviu su dvasininkais; knygoje „Laisvė ir tikėjimas: krikščioniški trileriai sovietmečiu“ pristatomos dešimties moterų istorijos, parodančios, kaip svarbu pasipriešinti melui, veidmainystei, bedievystei ir išsaugoti tikėjimą.

Dėmesio verta Andriaus Navicko knyga „Ateinu kaip gailestingumo Karalius“, kurią sudaro 33 dailininko Vaidoto Kvašio piešiniai ir 33 apmąstymai Dievo gailestingumo tema. Šį kūrinį įkvėpė šv. Faustinos Kovalskos dienoraščiai, taip pat popiežiaus Pranciškaus iniciatyva paskelbti Gailestingumo jubiliejų. Šis leidinys skirtas kiekvienam žmogui, ieškančiam santykio su Dievu, alkstančiam tikėjimo, vilties ir meilės. Šio kūrinio esmę puikiai atskleidžia kunigo Vladimir`o Solovej`aus citata: „Gerai, jei gailestis mus veda į užuojautą, o užuojauta – į gailestingumą. Tik gailestingumas vainikuoja  meilę, kurios užuomazgos slypi užuojautoje ir gailestyje.“

Jeigu jus sudomino šio rašytojo kūryba, jums gali būti įdomūs ir kiti religinės tematikos kūriniai, bei kita dalykinė literatūra, kurią rasite e. knygyne Patogupirkti.lt. Kviečiame pasižvalgyti ir grožinės literatūros bei poezijos kategorijose. Čia jūsų taip pat laukia kūrybiniai rinkiniai, prekės jaukiems namams ir turiningam laisvalaikiui. Užsukite ir įsigykite knygas internetu greitai ir patogiai!