⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Andrius Pauliukevičius (g. 1981 m. lapkričio 18 d.) – vienas atpažįstamiausių Lietuvos trenerių, ne kartą tapęs Europos kultūrizmo čempionu, savo žiniomis besidalinantis ne vienoje sveikai gyvensenai bei sportui skirtoje knygoje. Naujausia jo knyga - „Tobulas maistas sportuojantiems“.


Pamatę septyniolikmetį Andrių Pauliukevičių jo neatpažintumėte.

Andrius Pauliukevičius knygos

Rasta: 8

Mano Afrika | Andrius Pauliukevičius
12,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 8

Juolab neateitų į galvą, kad prabėgus dešimtmečiui vyras bus vadinamas „Lietuvos Tarzanu“, o jo sukurtos treniruočių programos ir mitybos planai bus vieni populiariausių šalyje.


Kaip pasakoja Andrius, jis nuo mažumės buvęs sportiškas – atsispaudimus daryti išmoko anksčiau nei juos suskaičiuoti. Tačiau paauglystėje viskas apsivertė aukštyn kojomis, nes vaikinui buvo diagnozuotos virškinamojo trakto ligos. Paauglys svėrė vos 62 kilogramus ir buvo gana aukštas, tad vargiai galėjo varžytis dėl merginų demesio. O juk tokiame amžiuje tikrai ne knygos galvoje!

Nepaisydamas gydytojų draudimų, Andrius Pauliukevičius grįžo į sporto salę, iš kurios nesitraukia iki šiol. Anot jo, šis apsisprendimas labai paveikė jo charakterį. Tai suformavo jo vertybinę poziciją nesitaikstyti su netenkinančia padėtimi. Taip pat šis poelgis įkvėpė ryžto ir atkaklumo, neišsenkančių dar ir dabar. Per dešimtmetį jis dukart lipo ant aukščiausio Europos kultūrizmo čempionato pakylos laiptelio.

Nepasigaukite – nors Andriui sportas pirmoje vietoje, jo knygos nėra vien apie štangų kilnojimą ir ilgas sporto salėje praleistas valandas. Treneris iš savo patirties žino, kad sporte svarbu ne tik fizinis pasirengimas, bet ir psichologinis nusiteikimas. Greta patarimų, kaip atlikti pratimus, jis knygose kalba ir apie motyvaciją bei ryžtą keisti ne tik kūną, bet ir įpročius. Kartu su žmona Ilka Rae Adams parašytoje knygoje „Tobulas kūnas per 100 dienų“ Andrius Pauliukevičius didelį dėmesį skiria maistui ir sveikai mitybai, o Afrikoje atšoktas jųdviejų vestuves aprašė knygoje „Mano Afrika“.

Andrius Pauliukevičius savo karjerą pradėjo kaip istorijos mokytojas, tad nesunkiai perteikia svarbiausias žinias besidomintiems. Jo akiratis platus, o rašymo stilius – lengvas ir įtraukiantis. Autorius siekia pakeisti požiūrį į sportą ir sveiką gyvenseną, stengiasi apie tai papasakoti taip, kad tai neatrodytų daug laiko, pastangų ir valios reikalaujantį užsiėmimas. Jo knygos – tai patogūs gidai į treniruočių, mitybos ir sveikos gyvensenos pasaulį, padedantys žingsnis po žingsnio prisijaukinti juos savo kasdienybėje.