⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Andy Shepherd – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Andy Shepherd kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Andy Shepherd knygos

Rasta: 3

Berniukas, kuris gyveno su drakonais | Andy Shepherd
  • Leidėjas: Tyto alba


Daugiau
Kaina: 4,49 €
Turime sandėlyje

Berniukas, kuris augino drakonus | Andy Shepherd
  • Leidėjas: Tyto alba


Daugiau
Kaina: 4,49 €
Turime sandėlyje

Berniukas, kuris skraidė su drakonais | Andy Shepherd
  • Leidėjas: Tyto alba


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Rasta: 3

Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Andy Shepherd savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas