ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 94% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Ant Middleton (g. 1980 m. rugsėjo 22 d.) – britų nuotykių ieškotojas, rašytojas, televizijos laidų vedėjas ir buvęs karys.

Ant Middleton knygosBuvęs specialiųjų pajėgų kareivis šiandien geriausiai žinomas iš įvairių serialų, jis vaidino kapitoną nuotykių ir realybės šou „Maištas“ ir išgyvenimo laidoje „Pabėgimas“. 2018-ais metais vyras įkopė į Everestą televizijos laidai „Extreme Everest with Ant Middleton“.

1998-ais m., būdamas 17 metų, Ant Middleton įstojo į kariuomenę ir tarnavo 9-ajame parašiutininkų eskadrone. 1999-ais m. jis atliko tarnybą Šiaurės Airijoje, o 2001-ais m. – Makedonijoje.

Pasitraukęs iš kariuomenės, 2005-ais m. jis įstojo į Karališkuosius jūrų pėstininkus. 2006-ais m. jis baigė komandosų kursus ir pelnė Karaliaus ženklelį už geriausią įskaitą. 2007-ais m. karys  pirmą kartą vyko į misiją Afganistane. Netrukus įstojo į Specialiąją laivų tarnybą ir ketverius metus tarnavo kaip snaiperis ir sargybinis. 2008-ais metais jis vyko į dar dvi misijas Afganistane ir įgijo kapralo laipsnį. Pasitraukęs iš kariuomenės, karys dirbo VIP asmenų apsaugininku, vėliau – saugumo ekspertu Pietų Afrikoje ir įvairių Vakarų Afrikos šalių vyriausybėse.

Ant Middleton buvo vyriausiasis instruktorius laidoje „SAS: Who Dares Wins" (SAS: Kas išdrįs, tas laimės). Tai realybės kvazi-karinio mokymo televizijos programa, kurią sukūrė „Channel 4“.  Po šios laidos Ant Middleton tapo žymus ir populiarus.

2017-ais metais per Jungtinės Karalystės televiziją buvo parodytas nuotykių ir realybės šou „Mutiny“, kuriame Ant Middleton atliko laivo kapitono vaidmenį. Šio šou metu buvo atkurtas liūdnai pagarsėjęs Bounty maištas, įvykęs 1789-ų metų balandžio 28 d. Ramiajame vandenyne, Britanijos karališkojo laivyno laive „Bounty“.

Ant Middleton šią patirtį apibūdino kaip psichologiškai sunkiausią dalyką, kurį yra daręs.

Debiutinėje autoriaus knygoje „Visada priekyje. Žvilgsnis iš lyderio pozicijos“ pasakojama apie pagrindines pamokas, kurias jis išmoko per savo gyvenimą. Rašytojas nevengia kalbėti ne tik apie gyvenimo aukštumas, bet ir apie skaudžius kritimus. Leidinys iš karto tapo „Sunday Times“ bestseleriu.

Kita knyga – „Baimės burbulas. Pažabok baimę ir gyvenk laisvai“ – rekomenduojama visiems, kurie bando kovoti su baime ir nežino kaip tą padaryti.  

Ant Mddleton kūriniai, kuriuos siūlome įsigyti internetu, pasižymi įtraukiančiu stiliumi, gyvais pavyzdžiais bei naudingais patarimais.