0

Apmokėjimas


Apmokėjimas pavedimu per Swedbank

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir Jums atsidarys Swedbank interneto banko pirmas puslapis. Įveskite savo indentifikavimo kodą bei slaptažodžius ir tada pamatysite pagal Jūsų užsakymą mūsų knygyne suformuotą mokėjimo pavedimą.

Jums tereikės jį patvirtinti ir mokėjimas bus atliktas. Po keleto sekundžių, gavę pranešimą iš banko apie Jūsų atliktą pavedimą, mes vykdysime Jūsų užsakymą.

Apmokėjimas pavedimu per SEB banką

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir atsidarys SEB interneto banko pirmas puslapis. Įveskite savo indentifikavimo kodą bei slaptažodžius ir tada pamatysite pagal Jūsų užsakymą mūsų knygyne suformuotą mokėjimo pavedimą.

Jums tereikės jį patvirtinti ir mokėjimas bus atliktas. Po keleto sekundžių, gavę pranešimą iš banko apie Jūsų atliktą pavedimą, mes vykdysime Jūsų užsakymą.

Apmokėjimas banko pavedimu

Šis apmokėjimas skirtas pirkėjams, nesinaudojantiems Swedbank, SEB ir DNB interneto bankų paslaugomis. Užsakymui apmokėti reikalingą sumą perveskite į UAB "Patogu pirkti" (įm. kodas 125857991, Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius) sąskaitą Nr. LT187300010071225183, esančią "Swedbank", AB, banko kodas: 73000. Banko SWIFT numeris: HABALT22. Pervesdami pinigus būtinai nurodykite Jūsų užsakymui suteiktą numerį, kurį pamatysite po užsakymo patvirtinimo atsidariusiame knygyno puslapyje arba el. laiške patvirtinančiame, kad Jūsų užsakymas yra gautas.

Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai patenka į mūsų saskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą.

Atlikdami tarptautinį pavedimą eurais, nurodykite tokius duomenis:
Bankas korespondentas: Deutsche Bank AG, Frankfurt/Main; SWIFT: DEUT DE FF
Gavėjo bankas: "Swedbank", AB, Konstitucijos pr. 20A, LT-03502 Vilnius; SWIFT: HABALT22
Gavėjo sąskaitos Nr.: LT187300010071225183
Gavėjas: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius, Lithuania

Atlikdami tarptautinį pavedimą JAV doleriais, nurodykite tokius duomenis:
Bankas korespondentas: Deutsche Bank Trust Company Americas (Bankers Trust Co.), New York; SWIFT: BKTRUS33
Gavėjo bankas: "Swedbank", AB, Konstitucijos pr. 20A, LT-03502 Vilnius; SWIFT: HABALT22
Gavėjo sąskaitos Nr.: LT187300010071225183
Gavėjas: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius, Lithuania

Apmokėjimas banko kortele

Mūsų knygynas prisijungęs prie tarptautinės PayPal atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis sistemos. Atsiskaityti galite visomis kreditinėmis Visa, Mastercard ir American Express mokėjimo kortelėmis.

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir pateksite į PayPal sistemos puslapį, kur lengvai apmokėsite užsakymą. Apie sėkmingai įvykdytą apmokėjimą Jūs būsite informuoti PayPal el. laišku. Gavę pranešimą iš PayPal sistemos apie Jūsų atliktą pavedimą, mes iškart vykdysime Jūsų užsakymą.

Apmokėjimas grynais gavimo metu

Pasirinkę šią apmokėjimo formą, Jūs mokate už knygas tuo metu, kai jas gaunate ar kai atsiimate knygas iš mūsų biuro. Kurjeriui pristačius ar biure atsiimant knygas, CD ar DVD Jūsų nurodytu adresu, Jūs turėsite sumokėti už užsakymą ir pasirašyti pristatymą patvirtinančiame dokumente.

Apmokant grynais pinigais, prie užsakymo pristatymo mokesčio bus pridėtas 0,99 € grynųjų pinigų surinkimo mokestis.

Apmokėti grynais gavimo metu negalite:

  • jei pristatoma į LP Express pašto terminalą;
  • jei pristatoma į užsienį;
  • jei užsakytų prekių suma yra didesnė nei 500 €.

Išankstinis apmokėjimas čekiu

Čekį siųskite mums adresu: UAB "Patogu pirkti", Kalvarijų g. 143, LT-08352 Vilnius, Lithuania.

Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname čekį.

Oficialų valiutos kursą sužinosite čia.

PVM sąskaitų-faktūrų išrašymas

Jūsų pageidavimu išrašome PVM sąskaitas-faktūras. Šiuo atveju pristatymo adreso puslapyje pažymėkite varnele, kad Jūs pageidaujate PVM sąskaitos-faktūros ir atitinkamuose laukuose įrašykite sąskaitos atspausdinimui reikalingus Jūsų įmonės ar organizacijos rekvizitus.