⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Arkadijus Vinokuras (1952 m. lapkričio 6 d., Kaunas) – aktorius, rašytojas, žurnalistas, knygų vaikams ir suaugusiems autorius. Studijavo aktorystę Modrio Tenisono teatro ir pantomimos studijoje Kaune (1972 m.), chorvedystę Juozo Gruodžio konservatorijoje (1974 m.), Švedų filologiją Stokholmo universitete (1976 m.). Yra vedęs, turi tris sūnus.

Arkadijus Vinokuras knygos

Rasta: 4

Eroto glėbyje | Arkadijus Vinokuras
7,79 €
Turime sandėlyje
Mes nežudėme | Arkadijus Vinokuras
11,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Buvo pilietiškai aktyvus sovietmečiu, už ką užsitraukė tuometinės valdžios nemalonę.

Dar keli biografijos faktai. 1975 m. gyveno Izraelyje. 1976 m. atvyko gyventi į Švediją. 1978–1979 m. atliko tarnybą Izraelio gynybos pajėgose. Vėliau grįžo į Švediją, dalyvavo Švedijos lietuvių veikloje, vaidino teatre, dirbo Švedijos radijuje kaip lietuviškų laidų redaktorius. 1980 m. įgijo Švedijos pilietybę, tapo Švedijos Teatrų federacijos ir Švedijos tarptautinės žurnalistų asociacijos FPA nariu. 1988 m. ėjo Baltijos valstybių „Helsinkio grupės“ viceprezidento pareigas. 2002 m. už nuopelnus Lietuvai Arkadijui Vinokurui suteikta Lietuvos pilietybė. 2012 m. atsisakė Švedijos pilietybės.

1990–2004 m. vykdė aktyvią žurnalistinę veiklą Lietuvoje. Dirbo korespondentu Stokholme Lietuvos Nacionaliniame Radijuje ir televizijoje, buvo straipsnių skirtingiems leidiniams autorius. Rašė laikraščiams: „Lietuvos Rytas“, „Respublika“, „Literatūra ir Menas“ ir kt., tinklalapiams bernardinai.lt, delfi.lt ir kt. 2004–2012 m. Lietuvos žurnalistų sąjungos tarybos narys. 2009 m. apdovanotas Lietuvos žurnalistų sąjungos medaliu „Už nuopelnus žurnalistikai“.
Rašė vaikams ir suaugusiems: „Taksi Kristaus išpažintis“, „Mes nežudėme“, „Tadas ir Misteris Arkadas: Mano Lietuva“ ir kt. Skaitytojai itin vertina A. Vinokuro objektyvų, istoriškai pagrįstą požiūrį į aktualius visuomenės bei Lietuvos istorijos reiškinius („Mes nežudėme“). Arkadijaus Vinokuro knygos ir straipsniai vertinami ne ką mažiau, nei svarus indėlis į Lietuvos bei Švedijos žurnalistiką ir politiką.

Įsigyti Arkadijaus Vinokuro knygas internetu – paprasta ir patogu! Pirkite e. knygyne Patogupirkti.lt! Čia rasite ne tik publicistiką ir istorines knygas, bet ir stalo žaidimus bei kitas prekes turiningam laisvalaikiui.