0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Arlila knygos

  1. 1
  2. 2

Fizikos testai. Užduotys ir atsakymai | Romualda Baršauskienė
(4 įvertinimai)
  • Leidėjas: Arlila
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite

Fizikos ir astronomijos testai ir kryžiažodžiai XI–XII klasėms | Ieva Mažiulienė
(5 įvertinimai)
  • Leidėjas: Arlila
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Rojaus paukščio ašaros | Einar Orn Gunnarsson
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Arlila
Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


  1. 1
  2. 2

Leidykla Arlila, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Arlila leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Arlila leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Arlila siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Arlila ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!