0

Arvydas Mikalauskas

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Arvydas Mikalauskas knygos


Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos | Aistė Lazauskienė, Arvydas Mikalauskas, Jurga Bučaitė-Vilkė, Remigijus Civinskas
  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 28,59 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (5%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Arvydas Mikalauskas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Arvydas Mikalauskas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Arvydas Mikalauskas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Arvydas Mikalauskas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.