0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Aušra Kiudulaitė

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Aušra Kiudulaitė knygos


Žuvys fontanuose | Aušra Kiudulaitė, Evelina Daciūtė
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Dvi tylos


Daugiau
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (34%)
Turime sandėlyje

Maksas ir 92 musės | Aušra Kiudulaitė
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Tikra knyga

Knyga apie draugystę.

Daugiau
Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.60 € (27%)
Turime sandėlyje

Draugystė ant straublio galo | Aušra Kiudulaitė, Marius Marcinkevičius
  • Leidėjas: Tikra knyga


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Aušra Kiudulaitė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Aušra Kiudulaitė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Aušra Kiudulaitė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Aušra Kiudulaitė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.