⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viena žymiausių ir, be abejonių, pati žinomiausia Lietuvos edukologė Austėja Landsbergienė (g. 1977 m. ) yra vilnietė, Vilniuje ir pradėjo akademinę karjerą – po mokslų Salomėjos Neries gimnazijoje Vilniaus universitete studijavo norvegų filologiją.

Austėja Landsbergienė knygos

Rasta: 7

Rasta: 7

Vėliau ji nuosekliai tyrė edukacinio administravimo problemas: tame pačiame VU 2001-ais metais apsigynė švietimo vadybos magistro laipsnį, po dviejų metų JAV valstybiniame Fremingemo koledže (JAV) gavo tarptautinio švietimo magistro laipsnį.

2010 metais Austėja Landsbergienė tuometiniame Vilniaus pedagoginiame universitete apgynė edukologijos mokslų daktaro disertaciją „Vadovavimo ikimokyklinėms ugdymo įstaigoms modelio teorinis ir empirinis pagrindimas“ ir tais pačiais metais akademinę teoriją pavertė praktika, įsteigdama privačių darželių tinklą „Vaikystės sodas“ (2013-ais metais).

2016 metais mokslininkė ir privataus švietimo organizatorė buvo atrinkta į Klingenšteino (Kolumbijos universitetas, JAV) centro privačių mokyklų vadovų programą, kurioje dirbo moksline bendradarbe, o 2017 metais baigė vadovų studijas Stenfordo universitete.

Austėja Landsbergienė savo patirtį skleidžia įvairiais kanalais, operatyviai reaguodama į besikeičiančią turinio sklaidos realybę – ji ilgai vedė savo edukacinį kanalą „Austėjos blogas“, dabar aktyviai dirba socialiniuose tinkluose. 2016 metais vedė laidą „Elementaru su Austėja Landsbergiene“ sutelktinio finansavimo internetinėje televizijoje „Laisvės TV“. Edukologė išleido kelias populiarias knygas – keturių dalių inovatyvią programą XXI a. tėvams ir pedagogams „Ruduo. Žiema. Pavasaris. Vasara“, kurioje autorė pristato kontekstinio ugdymo idėją, siekiančią ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymą paversti ne atsitiktinių fragmentų rinkiniu, o natūraliu procesu. 2019-ais metais Austėja Landsbergienė išleido knygą „Pradinukų abėcėlė tėvams ir mokytojams“. Knygoje autorė dalijasi įžvalgomis, žiniomis ir patirtimi, kurias įgijo du dešimtmečius dirbdama švietimo sistemoje, pati būdama mama, bendraudama su kitais pradinukų tėvais ir nuolat žongliruodama profesiniu bei mamos vaidmenimis. Knygos skaitytojui skirta beveik šimtas pradinukų tėvams ir mokytojams aktualių temų, pagardintų autentiškomis vaikų auginimo istorijomis.

Šeima Austėjai Landsbergienei yra ne tik edukacinių patirčių šaltinis. Mokslininkės tinklapio (https://www.austejalandsbergiene.lt/) motto skelbia - „Šeima yra uola, į kurią atsiremiu, kai esu pavargusi“. Šią patikimą užuovėją prižiūri Austėjos Landsbergienės vyras, politikas Gabrielius Landsbergis ir keturi vaikai.