0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Austin Kleon

Austin Kleon (g. 1983 m. birželio 16 d., Circleville, Ohajas, JAV) - rašytojas ir menininkas, užtušuojamosios poezijos (angl. redacted poetry) knygos "Newspaper Blackout" autorius.
Jo darbai buvo pristatyti JAV Nacionalinio visuomeninio radijo Ryto laidoje, PBS televizijos Naujienų valandoje, "Wall Street" žurnale ir meno svetainėje 20×200.com.

Austin Kleon knygos


Vok kaip menininkas | Austin Kleon
Nuolaida knygai -79%
2,29 €
10,49 € *
Visada stenkis! | Austin Kleon
Nuolaida knygai -72%
3,79 €
13,39 € *
Parodyk, ką sukūrei! | Austin Kleon
Nuolaida knygai -60%
4,29 €
10,49 € *

Jis gyvena Ostine, Teksase ir internete adresu austinkleon.com.
"The Atlantic" vadina jį "vienu įdomiausių žmonių internete". Austin Kleon skaito paskaitas apie kūrybiškumą Pixar, Google, SXSW, TEDx. renginiuose.


Austin Kleon baigė Majamio universitetą. Prieš išgarsėdamas dirbo bibliotekininku bei tinklalapių reklamos ir dizaino srityse.

Austin Kleon mėgstamiausios knygos: Tove Jansson pasakojimai apie trolius Mumius, komiksų "The Sandman" serija, knyga apie pankroką "Please Kill Me", Thomas Harris "Avinėlių tylėjimas", Céline Dion biogrfaija, Herman Melville romanas "Mobis Dikas", Marshall McLuhan knyga "The Medium is the Massage", Patti Smith "Tiesiog vaikai" ir ir viena iš serijos apie Harį Poterį knygų - "Haris Poteris ir mirties relikvijos".