Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Bado žaidynės“ – distopinė knygų serija jaunimui, laikoma vienu populiariausių šio žanro kūrinių.

Knygų autorė – amerikietė Suzanne Collins.

Bado žaidynės knygos

Rasta: 6

Bado žaidynės | Suzanne Collins
9,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

Jos knyga „Bado žaidynės“, kuri pradeda trilogiją, daugiau nei metus puikavosi perkamiausių knygų sąrašų viršūnėse. 2019-ų metų rudenį „BBC News“ įtraukė šį kūrinį į šimto įtakingiausių romanų sąrašą.

Jaunimui skirta didelio tempo serija yra apie išgyvenimą, žmogiškumą, valdžios galią, pasirinkimą, meilę ir neapykantą, išdavystę ir atjautą.

„Bado žaidynės“ – pirmoji dalis. Ji nukelia į Panemo valstybę, įsikūrusią and kadaise šioje vietoje gyvavusios JAV. Dvylika skurdžių apygardų valdo turtinga ir techniškai pažangi sostinė, tuo tarpu rajonų gyventojai kenčia priespaudą ir skurdą.

Kiekvienais metais sostinė Kapitolijus rengia realybės šou „Bado žaidynės“, kurių tikslas yra suteikti pramogą klestinčio miesto gyventojams ir priminti apygardoms apie kadaise žiauriai numalšintą maištą, sunaikinusį tryliktąjį rajoną.

Mirtinose žaidynėse dalyvauja po vieną berniuką ir mergaitę iš visų apygardų. Pagrindinė knygos veikėja Ketnė Everdin gyvena pačioje skurdžiausioje apygardoje ir kai „Bado žaidynių“ loterijos metu ištraukiama jos sesutė Prima, Keitnė pasisiūlo į jos vietą. Žaidime merginai tenka kovoti dėl savo gyvybės ir narplioti meilės santykius.

„Pavojinga meilė“ – antra knygų serijos dalis. Knygos skaitytojų ir vėl laukia daugybė pavojų, mirčių, meilės ir vilties. „Pavojinga meilė“ tęsia įvykius po kelių mėnesių.

Keitnė tampa sukilimo simboliu, o Panemo valstybės prezidentas Snou grasina pakenkti merginos artimiesiems, jei ji nepadės numalšinti neramumų. Sostinė paskelbia, kad šių metų jubiliejinėse Bado Žaidynėse susigrums ankstesni nugalėtojai. Keitnė, žinoma, taps viena iš dalyvių.

„Liepsnojantis įtūžis“ – trečioji knyga. Antroje dalyje paaiškėjo, kad tryliktoji apygarda nėra sunaikinta, kaip visada teigė Kapitolijus. Ji organizuoja maištą, o išgelbėtą Keitnę paverčia sukilimo simboliu. Šioje knygoje laukia dar daugiau veiksmo, netekčių ir išbandymų.

„Bado žaidynes“ pamilo milijonai. Tačiau nuo ko viskas prasidėjo? Autorė sugrįžo su nauja knyga – trilogijos priešistore „Sakmė apie strazdą ir gyvatę“, kurioje skaitytojai sužinos, kodėl prezidentas Snou tapo toks žiaurus. Sudomino? Serijos „Bado žaidynės“ visos dalys jau laukia skaitytojų – įsigykite knygas internetu!