Knygos visiems
Tinklalaidė apie knygasTinklalaidė apie knygas

Knygų tinklaraštis

Patogupirkti.lt knygų tinklaraštis (blogas) – durys, už kurių slepiasi nepaprastas literatūros pasaulis. Atverkite jas ir kartu nersime į knygų pasaulio įdomybes, atrasime naujienas, kalbėsime apie populiariausius leidinius bei ieškosime išėjimo iš beribio skaitinių pasirinkimo labirinto.

Knygų pasaulis milžiniškas! Kiekvieną dieną knygynų lentynas papildo vis nauji ir nauji įvairiausių žanrų leidiniai. Gražūs viršeliai vilioja, neatsilieka ir aprašymai ant nugarėlių. Atrodo, visi leidiniai yra bestseleriai, visi tik geriausi, visus rekomenduoja žvaigždės, tad ką gi skaityti? Kaip išsirinkti? Patogupirkti.lt tinklaraštis žada tapti vedliu, kuris padės susigaudyti knygų gausoje ir atrasti geriausias knygas.

Kruopščiai atrinktus patarimus rasite kategorijoje „Ką skaityti? Knygų rekomendacijos“, o skiltis „Knygų aprašymai, apžvalgos, recenzijos“ – galimybė nauju žvilgsniu pažiūrėti į populiariausius kūrinius, jų atsiradimo istoriją bei tarp skaitytojų sukeltus atgarsius.

Knygų tinklaraštis (blogas) siūlo pažinti ir tuos žmones, kuriems turime dėkoti už visus geriausius skaitinius. Dažnai rašytojų gyvenimas yra ne mažiau įdomus nei jų sukurtų personažų. Į literatūrinį pasimatymą su knygų kūrėjais kviečia straipsniai iš blogo kategorijos „Apie rašytojus, knygų autorius“.

Seniausi pasaulio knygynai, skaitymo patarimai, renginiai, apdovanojimai, paslaptys ir literatūrinės kelionės – įdomybės, neatsiejamos nuo knygų pasaulio, o tuo pačiu ir nuo Patogupirkti.lt knygų blogo.

Skaitytojai įvairūs, jų lūkesčiai taip pat skirtingi, tačiau tikimės, kad kiekvienas šiame tinklaraštyje atras įdomių ir artimų straipsnių, kurie įtikins, kad laikas, praleistas su knyga, prasmingas bei visam laikui praturtina mūsų vidinį pasaulį.

Ko skaitytojus moko po 25 metų naujai atgimęs „niekšų vadovėlis“ – galios dėsniai šiandieniniame pasaulyje

Robert Greene

Rugsėjį minimos Agatha Christie gimimo metinės. Įdomiausi faktai apie rašytoją ir jos svarbiausios knygos

Agatha Christie

15 populiarių knygų apie Antrąjį pasaulinį karą

Antrasis pasaulinis karas

Romano „Kryžkelės“ autorius: sunku ne kalbėtis, o priimti, kas mums sakoma

Jonathan Franzen

Šmaikščios ir įtraukiančios knygos vaikams apie nuotykius mokykloje

Mokykla

Kultinis kibererdvės romanas „Neuromantas“ pagaliau išleistas lietuviškai

William Gibson

Kokie žinomi knygų herojai įamžinti paminkluose?

Knygos paminkluose

Sofijos Smetonienės ir Jadvygos Tūbelienės gyvenimą aprašiusi Ingrida Jakubavičienė: „Jos apdovanotos tokiais spalvingais charakteriais, kad geriau nesugalvotum“

Ingrida Jakubavičienė

J. Ivanauskaitės „Placebas“ sugrįžta po 20 metų: kaip mus pakeitė lūžio metai

Jurga Ivanauskaitė

Fantastinių bestselerių autorė Victoria Schwab: „Maža pasaulyje ieškojau plyšių, užaugusi juos kuriu“

V. E. Schwab