0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Bonus animus knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vandenynas kelio gale | Neil Gaiman
Nuolaida knygai -32%
11,69 € 16,99 € *
Batijaus kardas | Skomantas
8,99 € 10,99 € *
Niekurniekada | Neil Gaiman
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -22%
15,59 € 19,79 € *
10A armagedonas | Remigijus Misiūnas
Nuolaida knygai -34%
7,99 € 11,99 € *
Pagaliau pienas | Neil Gaiman
Nuolaida knygai -21%
8,59 € 10,79 € *
Krymo sala | Vasilijus Aksionovas
Nuolaida knygai -26%
12,19 € 16,39 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Leidykla Bonus animus, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Bonus animus leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Bonus animus leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Bonus animus siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Bonus animus ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!