0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Brolija“ – žymaus australų rašytojo John Flanagan aštuonių dalių knygų serija paaugliams.

Autorius skaitytojams žinomas iš kitos serijos – „Žvalgo mokinys“.

Brolija knygos


Brolija 1. Atstumtieji | John Flanagan
Nuolaida knygai -43%
6,89 € 11,99 € *
Brolija 7. Kaldera | John Flanagan
Nuolaida knygai -21%
10,79 € 13,59 € *

Nors serijos savo siužetais nėra susijusios, jos vyksta tam tikrų sąsajų turinčiuose pasauliuose. „Brolijos“ veiksmas keliasi į Skandiją, kurioje tie, kurie nori išlikti, privalo tapti gerais kariais. Pagrindinis veikėjas šešiolikmetis Helas, kaip tik to ir siekia. Jis atsitiktinai tampa brolijos vadu ir kartu su bičiuliais turi nugalėti piratus bei įveikti daugybę likimo iššūkių.

Seriją pradeda knyga – „Brolija 1. Atstumtieji“. Jaunieji skaitytojai susipažįsta su veiksmo vieta – atšiauria Skandija, kurioje vertinama jėga, ištvermė ir gebėjimas dirbti komandoje. Šešiolikos sulaukę jaunuoliai paskirstomi į brolijas. Tris mėnesius jie turi kartu gyventi, treniruotis, mokytis ir kautis.

Pagrindinis veikėjas Halas nėra grynakraujis skandas, dėl to dažnai pašiepiamas, tačiau jis turi talentą laivybai bei yra geras išradėjas. Jo brolijos nariai taip pat pasižymi trūkumais, todėl jų nenorėjo kitos komandos, tačiau šiandien atstumti, rytoj gali būti, kad taps didvyriais.

Antroji knyga – „Brolija 2. Įsibrovėliai“. Helo brolija prarado skandų relikviją ir norėdami atstatyti garbę pasiryžta ją atgauti. Skaitytojų laukia daugybė nuotykių ir mūšių!

Trečioji knygų serijos dalis – „Brolija 3. Medžiotojai“. Helas su draugais bando pričiupti seną priešą – piratą Zavaką. Tačiau priešininkas gudrus ir turi daug sąjungininkų. Nepaprastai dinamiškas siužetas dovanoja gaudynes, mūšius ir nuotykius!

Ketvirtoji dalis – „Brolija 4. Sokoro vergai“. Helo brolija pagaliau gerbiama, tačiau jie nepaiso karaliaus įsakymo, nes nusprendžia nuo piratų antpuolio išgelbėti Aralueno darbininkus.

Istorija tęsiasi penktojoje knygoje „Brolija 5. Skorpiono kalnas“. Šį kartą brolija keliauja į tolimą Skorpiono kalną aiškintis su samdomų žudikų klanu, metančiu iššūkį pačiai Aralueno princesei.

Šešta knygų serijos istorija – „Brolija 6. Šmėklaveidžiai“. Grįždami po sėkmingo žygio brolijos nariai patenka į audrą, kuri nubloškia juos į tolimus kraštus. Kokie gi nuotykiai laukia šį sykį?

„Brolija 7. Kaldera“ – nauja dalis, nauji iššūkiai. Šį kartą šaunioji brolija spręs moralines dilemas, tačiau veiksmo, žinoma, ir vėl netrūks!

Paskutinė knygų serijos dalis – „Brolija 8. Temudžajų sugrįžimas“. Mūšiai, intrigos ir nepaprastos kelionės nesibaigia!  

Serija išryškina ištikimybės, gebėjimo bendradarbiauti, laikytis duoto žodžio, draugystės svarbą. Autorius aukština drąsą, narsą ir komandos dvasią. Sudomino? Kviečiame šią nepaprastą seriją įsigyti internetu.