BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Care Santos – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Care Santos kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Care Santos knygos


Tiesa | Care Santos
  • Leidėjas: Terra Publica


Daugiau
Kaina: 8,99 €
Turime sandėlyje

Užrakinti kambariai | Care Santos
  • Leidėjas: Alma littera


Daugiau
Kaina: 9,29 €
Turime sandėlyje

Melas | Care Santos
(3 įvertinimai)
  • Leidėjas: Terra Publica

Paaugliui suprantama kalba nagrinėjamos aktualios šeimos, draugystės, meilės, socialinės aplinkos ir atskirties, paauglių nusikalstamumo temos.

Daugiau
Kaina: 7,29 €
Turime sandėlyje


Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Care Santos savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas