⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Daiva Andriušaitienė knygos


Ekonomikos augimas: globalizacija, socialiniai iššūkiai, dinamiškoji vadyba | Borisas Melnikas, Daiva Andriušaitienė, Laima Okunevičiūtė-Neverauskienė
  • Leidėjas: Vilniaus Gedimino technikos universitetas


Daugiau
Kaina: 30,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Turime sandėlyje

Ekonomikos teorija | Algirdas Jakutis, Daiva Andriušaitienė, Rolandas Drejeris
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika


Daugiau
Kaina: 28,89 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Daiva Andriušaitienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Daiva Andriušaitienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Daiva Andriušaitienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Daiva Andriušaitienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.