Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Dalia Satkauskytė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Dalia Satkauskytė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Dalia Satkauskytė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Dalia Satkauskytė knygos

Rasta: 3

Sovietmečio lietuvių literatūra. Reiškiniai ir sąvokos | Algis Kalėda, Dalia Satkauskytė, Rimantas Kmita
15,25 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Tarp estetikos ir politikos. Lietuvių literatūra sovietmečiu | Dalia Satkauskytė
10,66 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Subjektyvumo profiliai lietuvių literatūroje | Dalia Satkauskytė
7,09 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 3

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas