TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Dalius Avižinis knygos

Rasta: 8

 Lietuva ir Bavarija. Dinastinė vedybų politika ir valstybiniai ryšiai | Dalius Avižinis, Vydas Dolinskas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
34,19 €
Kaina su kodu: 23,93 €
Turime sandėlyje
Saksonijos kurfiurstai - Lietuvos didieji kunigaikščiai. Dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III | Dalius Avižinis, Sud. Vydas Dolinskas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
47,87 €
Kaina su kodu: 33,51 €
Turime sandėlyje
Eksponatai. 2016–2017 m. dovanotos ir įsigytos vertybės | Dalius Avižinis
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
31,45 €
Kaina su kodu: 22,02 €
Turime sandėlyje
The History and Collections of the Palace of the Grand Dukes of Lithuania | Dalius Avižinis, Ėrika Striškienė, Sud. Vydas Dolinskas
-30% su kodu: KALĖDOS
16,75 €
Kaina su kodu: 11,72 €
Turime sandėlyje
Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmai Vilniaus Žemutinėje pilyje | Dalius Avižinis, Ėrika Striškienė, Sud. Vydas Dolinskas
-30% su kodu: KALĖDOS
24,76 €
Kaina su kodu: 17,33 €
Turime sandėlyje
Rasta: 8

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Dalius Avižinis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Dalius Avižinis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Dalius Avižinis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Dalius Avižinis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.