0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ar mėgstate knygas? Neabejojame, kad taip, juk užsukote pasižvalgyti, ką siūlome pirkti online. O siūlome mes įvairias knygas suaugusiems skaitytojams ir vaikams, jaunimui, vyrams ir moterims. Tačiau, sutikite, šių kūrinių nebūtų be autorių ir rašytojų, o daugelio jų pačių gyvenimai verti atskirų knygų. Būtent teksto profesionalų biografijas bei atsiminimus ir rasite skiltyje „Literatūros memuarai“. Visada įdomu sužinoti, kas slepiasi už geriausių knygų viršelių, bei kokias pamokas gyvenimas privertė išmokti šiuos žmones.

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Aš esu Etmės Evė. Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose | Domas Kaunas
 • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 18,69 €*
Sutaupote: 6.70 € (36%)
Turime sandėlyje

Praha, iki pareikalavimo | Jindrich Mann
 • Leidėjas: Sofoklis


Daugiau
Kaina internetu: 13,59 €
Kaina knygyne: 15,59 €*
Sutaupote: 2.00 € (13%)
Turime sandėlyje

Vienatvės ir pragaro spąstuose. Biografinė knyga apie rašytojo Balio Sruogos paskutinių septynerių gyvenimo metų (1940–1947) dramą | Stasys Lipskis
Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (14%)
Turime sandėlyje

Vietoj dienoraščio, 1984–1990. 3 tomas | Juozas Baltušis
(2 įvertinimai)
 • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 28,59 €
Kaina knygyne: 36,59 €*
Sutaupote: 8.00 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Turime sandėlyje

Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų | Violeta Palčinskaitė
 • Leidėjas: Tyto alba


Daugiau
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 9.50 € (80%)
Turime sandėlyje

Karo dienoraščiai, 1939-1945 | Astrid Lindgren
 • Leidėjas: Garnelis


Daugiau
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (26%)
Turime sandėlyje

Viską sudėjus | William Somerset Maugham
(1 įvertinimai)
 • Leidėjas: Algarvė


Daugiau
Kaina internetu: 1,89 €
Kaina knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 8.80 € (83%)
Turime sandėlyje

Žodžiai | Žanas Polis Sartras (Jean-Paul Sartre)
 • Leidėjas: Vaga


Daugiau
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 14,89 €*
Sutaupote: 2.40 € (17%)
Turime sandėlyje

Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį | Aldona Ruseckaitė
(2 įvertinimai)
 • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 10,59 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 1.80 € (15%)
Turime sandėlyje

„Tai aš, rašau...“ Iš Vandos Zaborskaitės korespondencijos | Vanda Zaborskaitė
 • Leidėjas: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas


Daugiau
Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (6%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Knygų gausoje visada lengva pasimesti, tad virtualiai palaikysime už rankos ir vedžiosime po biografijų kategoriją „Literatūros memuarai“. TOP vienas skaitomiausių autorių čia yra Juozas Baltušis. Internetu įsigysite tiek jo kurtų istorijų, tiek autobiografinių dienoraščių. Apie šį rašytoją kalba ir Rita Baltušytė savo sudarytoje knygoje „Juozas Baltušis iš arti. Laiškai ir kt.“

Daug dėmesio sulaukia ir Elisabeth Barille knyga „Meilė auštant. Amadėjus Modiljanis ir Ana Achmatova“. Populiarumą lemia ne tik puiki knygos kaina, bet ir pati istorija, kurioje atskleidžiama žymios rusų rašytojos bei poetės Anos Achmatovos ir italų tapytojo Amadėjaus Modiljanio meilė.

Algimantas Zurba – populiarus knygų jaunimui autorius, kurio gyvenimo nuotrupos užfiksuotos knygoje „Buvo, buvo, kaip nebuvo! Linksmi ir graudūs rašytojų nuotykiai gyvenime“. Čia autorius sukaupė visą puokštę anekdotų, linksmų pasakojimų ir kitų tekstų apie rašytojų kasdienybę.

Be abejo, lietuvių literatūros gerbėjams būtina susipažinti su kone garsiausios poetės Violetos Palčinskaitės istorija. Ji nugulė memuaruose „Atminties babilonai arba aš vejuos vasarą“ ir „Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų“.

Kategorijoje „Literatūros memuarai“ rasite ne tik Lietuvos rašytojų biografijas. Istorijų turime ir apie užsienio autorius. Štai William Somerset Maugham autobiografija „Viską sudėjus“ patenka į didžiausių išpardavimų skiltį. Griebkite, kol nesibaigė, mat autorius čia dalinasi mintimis apie stilių, literatūrą, meną, dramą ir filosofiją.

Kviečiame pažinti ir žymųjį Gonkūrų premijos laureatą Romain Gary. Prancūzų žurnalistė Dominique Bona už knygą „Romainas Gary" 1987-tais metais gavo Prancūzų akademijos didįjį biografijos prizą.

Witold Gombrowicz – garsus lenkų rašytojas, eseistas „Prix Internacional de Litterature“ premijos laureatas. Jo gyvenimo prisiminimai ir idėjos nugulė dienoraščiuose, kuriuos rekomenduojame visiems filosofijos ir stiprios literatūros gerbėjams.

Tarp užsienio autorių biografijų aptiksite ir Johann Wolfgang Goethe atsiminus („Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa“), taip pat Orhan Pamuk knygą „Stambulas. Prisiminimai ir miestas“, Levo Tolstojaus gyvenimo istoriją (Pavel Basinskij „Levas Tolstojus. Pabėgimas iš rojaus“).

Knygos apie rašytojus yra vertingos ir įdomios. Jos padeda geriau suprasti ne tik šių žmonių asmenybes bei kūrybą, bet ir aplinka, kurioje jie kūrė, istorines aplinkybes ir tiesiog naujais faktais atnaujina skaitytojų žinias. Patikrinkite akcijų skiltį ir jau šiandien įsigykite geriausių autorių biografijas!